Telewizor samsung 32 "

py1szczak2

New member
Witam,
Potrzebuje pomocy w wyborze TV 32" do pokoju córki, szukam czegoś o dobrych parametrach obrazu i możliwie najbardziej multimedialnego w połączeniu z internetem.
Wybrane na chwilę obecną modele to:
k5572
k5500
k5600
K5672
wszystkie seria 5
Budżet do 1600zł
 

byry007

New member
Wybrałem K5672
Proszę o zamknięcie.
Mam też k5672 32 cale powiedz mi czy u ciebie działa ipla ? U mnie się zacina i nie można oglądać płatnych pakietów nie wspomnę ze gorzej dział internet na tym modelu tak jak by miał słabsza antene wi fi , weeb tv nie dział na przegladarce .

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

py1szczak2

New member
Działa, ale pełno reklam zanim otworzy się właściwa zawartość.
Co do płatnych pakietów się nie wypowiem, dziś dopiero otrzymałem telewizor
Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

railroad

New member
U mnie w Samsungu inny model z Iplą jest to samo, po wykupieniu pakietu kanałów tv działają z 15 sekund i się zacina. Męczyłem już Samsunga to nic nie zrobili, męczyłem już i techników z Ipli ale od miesiąca słyszę tylko, że obecnie pracują nad rozwiązaniem problemu. Odechciało mi się już więcej pisać, straciłem 40zł i nie mogłem korzystać z kanałów tv, ale ich to mało obchodzi.
 

byry007

New member
U mnie w Samsungu inny model z Iplą jest to samo, po wykupieniu pakietu kanałów tv działają z 15 sekund i się zacina. Męczyłem już Samsunga to nic nie zrobili, męczyłem już i techników z Ipli ale od miesiąca słyszę tylko, że obecnie pracują nad rozwiązaniem problemu. Odechciało mi się już więcej pisać, straciłem 40zł i nie mogłem korzystać z kanałów tv, ale ich to mało obchodzi.
Ja tez od kiedy kupile tv męczyłem ludzi z samsunga i z ipla , samsung powiedział ze będzie aktualizacja oprogramowania i była a ipla miała coś zrobić i cisza .

Odszkodowania , porady prawne .
 

kammillo

New member
też się zastanawiam nad jednym z tych modeli Samsunga, ale zastanawia mnie czym one tak naprawdę się różnią.
Podpowiecie mi coś w tym temacie i który z nich jest najbardziej godny uwagi?
 

Login

Member
Pytanie do dwoch uzytkownikow z poprzedniej strony ktorzy posiadaja 32 calowe Samsungi K5xxx. Czy sprawdzaliscie matryce na obecnosc bad pikseli ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie cenowej masz modele z Androidem i masz wówczas dostęp do tysięcy , tysięcy filmów po polsku i w Hd za free.
Ci którzy kupują są mega zdziwieni możliwościami Kodi i Androida.
I wchodzą właśnie update Androida do 6,0.
 

Login

Member
Wlasnie martwie sie bardziej o te piksele. Az chyba sie bede bal to sprawdzac bo duzo osob ma bad lub sub piksele w swoich matrycach.
 
Do góry