Telewizor pod meblościankę - 32"?

emsik

Member
Nie wiem czy ktoś już w ten sposób podchodził do zakupu telewizora ale warunkami brzegowymi przy wyborze są następujące parametry:
wysokość: 94cm
szerokość: 54 cm
Telewizor wraz ze stojakiem nie może przekraczać w/w parametrów.
Chciałbym kupić możliwie największy TV spełniający te ograniczenia.
Telewizor będzie służył w 100% do oglądania TV i nie będzie grał więcej niż 3-4 godz. dziennie. W chwili obecnej sygnał jest analogowy ale planowane jest przejście na cyfrowy z kablówki.
Na wszelki wypadek myślałem o wbudowanym DVB-T. Z tego co się orientuję pokój nie jest jakoś mocno nasłoneczniony i chyba nie będzie konieczności matowej matrycy.
Znajdę coś powyżej 32" ? a jeśli nie to jakie TV polecacie do 1,6-2 tyś?
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
emsik napisał " wysokość: 94cm, szerokość: 54 cm"
philps.pl podaje dla 32PFL5008 " "wysokość 51,2 (z podstawą) cm, szerokość 72,8cm"
Chyba się nie zmieści :)
emsik ... tutaj Telewizory 32 cale najtańsze - Ceneo.pl sprwadź dla 32 cali to w szerokości mniej jak 70 cm chyba nie znajdziesz .
Więc ? ....
 

emsik

Member
Witam.
emsik napisał " wysokość: 94cm, szerokość: 54 cm"
philps.pl podaje dla 32PFL5008 " "wysokość 51,2 (z podstawą) cm, szerokość 72,8cm"
Chyba się nie zmieści :)
emsik ... tutaj Telewizory 32 cale najtańsze - Ceneo.pl sprwadź dla 32 cali to w szerokości mniej jak 70 cm chyba nie znajdziesz .
Więc ? ....

więc oczywiście mi się pomyliło :fool: i wysokość to 54 cm a szerokość 94cm. ;-)

Ps. dzięki za Wasze opinie, czy podstawka w tym modelu jest czarna czy srebrna?
patrzyłem w tym wątku http://www.hdtv.com.pl/forum/philips/97665-philips-seria-pfl-5008-nowosci-2013-a.html ale w zależności od zdjęcia raz wygląda na srebrną a raz na grafit ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry