Telewizor LED LG 86UP801C co o nim wiemy?

kamil31

New member
Witam! Poszukuję pomocy w wyrobieniu sobie opinie o ww TV. Cena jest dobra w stosunku do wielkości. Ale co z parametrami? wszędzie tylko super opisy ale rzetelnego testu brak. Tv ma być używany jako TV rodzinny w salonie. Nie mamy niewiadomo jak wygórowanych oczekiwań, Netflix, Amazon, YT...

Czy może szukać innego modelu LG? jestem zdecydowany na LG.

Modele które przeglądałem to:

LG 50UP80003LA​

LG 50UP80003LA​

LG 50UP80003LA


Środki to max około 7tyś.

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi.
Kamil
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ok. Ale jaką masz odległość od ekranu ?
Bo w tytule podajesz 86" i 7 tyś zł
A modele podajesz podstawowe i to 50"
Więc rozbieżność ogromna !
 

kamil31

New member
Witam!

Moj błąd jeżeli chodzi o modele.

Chodzi o 86 cali. Odległość od ekranu różnie zależy gdzie usiadziemy w salonie ale mniej wiecej od 3m do 5m.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To super wielkość do tej odległości .
Ile masz max kasy ?
Wymieniłeś modele w klasie podstawowej. Przy tej wielkości i odświeżanie ma znaczenie i skalowanie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz na BF najlepszy model w Klasie 85C735 - z pełnym wyposażeniem.
Masz Qled, Google TV, matryca VA 144 Hz, wszystkie HDRy,, niski Input Lag, wysoką wydajność, system Onkyo Dolby Atmos
Największe możliwości odtwarzania systemowe.
Bardzo dobry kontrast i podświetlenie.
Masz też wtyczki, kalibrację, sprawdzenie ,aktualizację, montaż i dostawę.
W stosunku do tych co podałeś to zupełnie inna klasa.
 

kamil31

New member
Ok dzieki za sugestie. Ale nie jestem w stanie przejsc na piloty bez żyroskopu i obslugi telewizora kursorem jak w LG. Mam tv LG 65UH8509 i obsluga Magic remote jest jak dla mnie bardzo intuicyjna i wygodna. Nie chciałbym z tego rezygnowac.

Czyli albo pilot Magic albo parametry?
 

kamil31

New member
I tak jak mówie, przez ostatnie 3 lata telewizor u mnie był tylko do YT i netflixa. Nic wiecej. Wiec czy jest sens przepłacać? Czy rozniaca jest a tak wielka w jakosci obrazu? Porównując z modelami ktore ja podałem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Teraz masz obsługę głosową - duża bardziej wygodną i łatwiejszą.
To Tcl - też jest w Twoim zasięgu ale do końca tygodnia !
 

kamil31

New member
bardzo dziękuję za zainteresowanie tematem, jednak jak pisałem w grę wchodzi LG. Sterowanie głosowe super ekstra sprawa ale jednak obsługa kursorem jest dla mnie decydującą funkcją.

Muszę tylko wyklarować który z pierwszych trzech podanych modeli będzie najlepszy.
 
Do góry