telewizor kineskopowy (CRT)

sidiromek

New member
32''

Jesli można się przyłączyć do wątku może ktoś mi doradz:
który z tych tv wybrać (albo który odpuścić z jakiegoś względu)?
1) philips 32PW8751/12 lub philips 32PW8651 - jesli jest w nich jakaś różnica poza ceną oczywiście
2) panasanic TX-32PS12P - zdecydowanie mi go odradzają, nie wiem dlaczego
3) thomson32WM402
4) thomson 32WH412B.
Coraz bliżej jestem philipsa.
Wiem, że to najniższa półka z 32'' ale chce najlepszy. Różnice w cenie nie są zbyt wielkie 1.500zł-1.700zł.
Dziękis za sugestie http://forum.underpl.org/showthread.php?t=18011
 

Piotr_the

New member
ja mam osobiście Philipa 9551 nie jest to tv idealny ale inne teraz produkowane też nie, kupiłem go w promocji kosztował niecałe 1900zł zdecydowałem się na niego głównie bo ma HDMI i przyjmuje sygnał 720p jak by go nie kupił to bym pewnie brał Thomsona bo miałem 21' i był git a podobał mi się 412B.
Radzę porównaj sobie jak one swiecą patrz głównie na biel w Philipsie mi sie trafiła fatalna różowawo- niebieskawa zupełnie nie jednolita, druga sprawa to geometria np. zapóść telegazete i zobacz czy linie są proste, kolejna sprawa to pompowanie kinola ale to chyba wszystkie teraz tak mają Philips napewno Tomka nie sprawdzałem przez co geometria nigdy nie będzie idealna bo czarny słup na jaśniejszym tle zaraz zaczyna się wyginać:D
 

sidiromek

New member
To prawda, wizualnie thomson 412B jest najfajniejszy. Ale znajomemu po jakimś czasie coś tam zaczeło szwankować przy wyperaniu menu z pilota - troszke mnie zniechęcił bo już leciałem zamawiać ;)
Niestety nie będę miał możliwości wyboru "na żywo" - zamawiam i zanjomy mi przywozi (coś za coś - kupie ze 200zl taniej - zaryzykuje hehe).
 

wit502

New member
witam panowie, przeczytałem forum od deski do deski,mimo wszystko mały mętlik,wiec proszę o małą poradę ,mam około 4000 ,cyfrę plus-co wybrać z panasonic32PX30,loewe nemos 32 ,LCD Panasonic 32LX60P ,no i gdzie są dostępne w jakiej cenie ,panasonic znalazłem na allegro u wegi chodzi mi o nemosa loewe-jakby ktoś zechciał pomoc byłbym wdzięczny- może jakiś inny model za te pieniądze,proszę ewentualnie o ofertę ,moj zielony 16-letni JVC się kończy powoli.Dziękuję z gory za pomoc wiem że są tu ludzie ktorzy znają temat.
:kom:panie kiki doradż pan coś ewentualnie gdzie kupić. gg2766832
 
Ostatnia edycja:

ArturKania

New member
Noszę się z zamiem zmiany TV. I mnie udzieliła się HDTV-mania.Myslałem o Sharpie XD1 oPlażmie Philipsa i tak sobie myslę,że kupię ........PANASA TX 32 PS 12 P. Za 300 zł pójdę z kumplami na piwo,5 stówek dam żonie na kieckę a minimum 5000 zł mi zostanie . Jakoś to podłączę czy do ADB czy Dreamboxa 8000 i może mnie obraz nie zabije.A i dzisiejsze LCD i plazmy nie są idealne.

PS.Czy ktoś widział jak wygląda HDTV na tym panasonicu.Chodzi mi o kanał HDTV przez jakiegolwiek wyjście wyświetlone na tym CRT ???
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
wcale nie wyglada - bo masz najnizszą rozdzielczość o ile tuner hd pozwala zmnieć częstotliwośc.
Wit 502 - dostaniesz w wyjatkowej cenie modele:
Loewe Aventos 3781
Thomson WD 610
JVC L2
---------------------------
Kto widzieł ten wie
Mozesz też zamówić prezentację do domu i sam sie przekonasz.
pozdrawiam
 

markuz2

New member
Mam zamiar kupic Philipsa 9551.Czy faktycznie obraz jest taki rewelacyjny jak piszą na roznych forach.Prosze o pomoc
 

marcinoko

New member
Zanim kupisz najpierw odpal TV i zobacz czy nie występują w nim opisywane przypadki na tym forum, a potem ciesz się obrazem. Ostatnio puściłem mu Imax Adrenaline Rush 720p i obraz był lepiej niż ok.

pozdrawiam
 
Do góry