Telewizor firmy Samsung UE55F7000 Edge LED.

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie ,
Dzisiaj tj.03 kwietnia 2013 r. ukazała się trzecia część recenzji(tj. główna , po pierwszej części-podgląd i po drugiej części-wstęp do recenzji) telewizora firmy Samsung model z serii F7000 , Samsung UE55F7000
Edge LED . Chętnych do zapoznania się z tą ciekawie napisaną recenzją z szeregiem zdjęć i ustawień
kalibracyjnych tego telewizora firmy Samsung , zapraszam na stronkę:

Samsung UE55F7000 [Review] - FullHD

Jednak seria F8000 telewizorów firmy Samsung oferuje lepszy obraz i dźwięk.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Odpowiedni wątek dotyczący telewizora firmy Samsung UE55F8000 jest już założony w dniu 08 marca 2013 r.:wink:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

eres72

New member
wciąż nie rozumiem sensu zamieszczania linków do greckiej strony - no chyba, że to język znany powszechnie wśród Polaków...
 

jasiekx

New member
Generalnie translatory sieciowe pozwalają na zrozumienie dużej części przekazu. Może kiedyś było to problemem, kiedy trzeba było siedzieć ze słownikiem w ręku, ale obecnie ..... . Ja uważam, że jest sens. Dzięki.
 

skwara11

New member
Witam.
Dzisiaj oglądałem ten telewizor w MediaMarkt i jestem zawiedziony jakością obrazu. Oglądałem TVP1HD z nadajnika naziemnego. A już planowalem go kupić. Jednak poczekam na Sony KDL55W905.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Proponuje poczekać troche na Sony KD-55X9200A lub KD-65X9200A.
Tylko nie oglądaj TVP1HD z nadajnika naziemnego w MediaMarkt.
 

skwara11

New member
Pewnie mój błąd. Od razu założyłem, ze skoro HD to musi być super obraz. Mam ładniejszy na moim starym Philipsie. Pewnie instalacja w MM nie jest dobrze zrobiona. Fajnie byłoby mieć ładny odbiór programów z TV naziemnej, bo nie wszyscy maja talerze za oknem (TV satelitarna). Może wziąć ze sobą materiały demo, aby porównać obrazy na rożnych telewizorach. Poczekam na tego soniacza i wtedy podejmę decyzje.
Leciały wtedy reklamy i napewno nie w Full HD. Twarze były strasznie sztuczne i niewyraźne.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Pewnie mój błąd. Od razu założyłem, ze skoro HD to musi być super obraz. Mam ładniejszy na moim starym Philipsie. Pewnie instalacja w MM nie jest dobrze zrobiona. Fajnie byłoby mieć ładny odbiór programów z TV naziemnej, bo nie wszyscy maja talerze za oknem (TV satelitarna). Może wziąć ze sobą materiały demo, aby porównać obrazy na rożnych telewizorach. Poczekam na tego soniacza i wtedy podejmę decyzje.
Leciały wtedy reklamy i napewno nie w Full HD. Twarze były strasznie sztuczne i niewyraźne.
Pozdrawiam
Po kolei;TV naziemna ma dobry odbiór,pod warunkiem;dobra antena,w miare blisko nadajnik.Materiał swój demo tak pod warunkiem,że pozwolą Tobie zjechać w TV z kontrastem,kolorem,podświetleniem-itd,itp,przecież tam jest wszystko ustawione w każdym TV jest tryb sklepowy i na maxa parametry wszystko na 100.To jak w takich warunkach mają wyglądać twarze???.Radze oprócz swojego demo na penie nagrać sobie szarą plansze,poszukać w necie są gotowe-przy niej wyjdą oby nie bolączki matrycy....
 
Do góry