Telewizor do xbox'a 360 premium 60gb (prosze o szybkie rady)

xelah8

New member
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Tak jak w temacie, prosze Was o pomoc. Jestem zielony w dziedzinie telewizorow, daltego zwracam sie z prosba do Was. Mam jedynie 1200zl =/ Chodzi mi o telewizor ktory by mial najmniej 32" (mysle, ze do gier spokojnie wystarczy) i najlepiej zeby byl w full hd. Problemem moze byc moj niski stan konto, ale zobacie na te aukcje, byc moze ten tv by sie nadawal?: http://allegro.pl/item712445010_tv_lcd_32_1920x1080_60hz_1080i_nowy_full_hd.html
Ocencie ten tv (bo nie chce kupic 'bubla'), jezeli Waszym zdaniem jest do bani to napiszcie to i doradzcie jakis inny. Bardzo Was prosze o szybka pomoc, zalezy mi na czasie.
Serdecznie pozdrawiam.
 

adam-ant

New member
W takiej cenie nikt z czystym sumieniem nie poleci czegoś sensownego.
Moim zdaniem olej na początek FullHD, bo na 32'' różnica będzie bardzo słabo widoczna, a potem zobacz jakieś Samsungi, Panasonici, Sharpy i ewentualnie LG. Zawsze to lepsze niż kupić Mediona czy Funaia. Konkretów nie podam, bo na poszczególnych modelach LCD znam się raczej słabo, niestety (odpisuję pierwszy w obawie, że skusisz się na ten TV z allegro ;) ).

No chyba, że wiecej kasy nie będzie nawet za jakiś czas. Wtedy trzeba brać na co człowieka stać i nie wybrzydzać :(
 

xelah8

New member
Postaram sie skombinowac wiecej kasy. Zeby kupic taki w miare dobry tv, niech juz bedzie te 37" to ile tak mniej wiecej kasy trzeba miec? Wlasnie dzisiaj troche posiedzialem na stronach i doczytalem sie, ze tv od mediona to syf i szybko sie psuja... Tv do gier to chyba lepsza plazma? Dzieki za odpowiedz.
 
Do góry