Telewizor do wszystkiego

moraf

New member
Witam,pewnie pytań dotyczących kupna było miliony,jednak ja sprecyzuje pytanie do minimum jeśli można tak powiedzieć,mam max 3,5 tys.zł,4 metry od telewizora,pokój średnio nasłoneczniony a wymagania co do oglądalności to interesuje mnie tv do wszystkiego,mało awaryjny,nie biorę pod uwagę szczegółów typu pobór prądu,nie więcej do gier,nie więcej do sportu,itd,itp,tylko do wszystkiego,po prostu fajne uniwersalne szkiełko powyżej lub równe 46 cali,nie potrzebne mi 3D,fajnie jak będzie dostęp do sieci poprzez LAN,nie zadaje pytań czemu LED a nie LCD,czy PLAZMA, skłaniam się ku plaźmie PANASONICA TX-P46G30E lub jakiegoś SAMSUNGA SMARTA LED czy to dobry kierunek?http://allegro.pl/telewizor-plazmowy-panasonic-tx-p46g30e-i2027446606.htmlz góry wielkie dzięki za poradę
 
Ostatnia edycja:

grzegorz1981

New member
Moim zdaniem bardzo dobry wybór to ten który podałeś czyli TX-P46G30E. Jest jeszcze 42 i 50 cali, ale jeśli Ci pasuje 46 to spokojnie możesz go brać i będziesz na pewno zadowolony.
 

andek6

New member
Bylem zdecydowany na S30.Ale poniewaz w Mixelec......oferuja 42 UT30 za 1999 zl. z okularami i darmowy odbior w salonie - zamowilem.
Bedzie sluzyl glownie do PS3.Zobaczymy jak wyglada GT5 w 3D.
W innym pomieszczeniu mam 50X20 z N-ka i jestem bardzo zadowolony.
Sorry za brak pol.znakow.
 
Do góry