Telewizor do salonu 55-65"

dawmajos

New member
Dzień dobry,

Noszę się z zakupem TV do salonu (nieduży, kwestie słoneczne mniej ważne - zamontowane rolety) i biorąc pod uwagę zbliżające się BF i inne wyprzedaże, może coś sensownego dałoby się kupić.
Odległość od kanapy do ściany +/- 2 m, TV zamierzam oczywiście powiesić.
Początkowo budżet oscylował w granicach 3,5 tys za coś o wielkości 55 cali, jednak zmieniało się do to granic powyżej 4 tys. Zaznaczę, że TV głównie chcę zakupić pod konsolę xboxa i filmy z streamingu lub dysków, może czasem jakiś mecz. Nie zamierzam podpinać telewizji, nie interesuje mnie ta kwestia w ogóle. Dźwięk planuje wyprowadzić na zewnętrzny sprzęt więc sprawa głośników w TV jest nieistotna.

Rozważałem kilka opcji
Sonego kd 55x85Ka
Phillipsa pus8807
Tcl c735
Będę wdzięczny za pomoc w doborze dobrego TV.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To mieścisz się na mini leda już - 55C805i tak bym wybrał.
Maswz specjalną ofertę dla członków forum na BF
 

dawmajos

New member
Uważa Pan, że to będzie dobre rozwiązanie z tymi miniledami i firmą TCL? Niby każdy chwali te telewizory, ale czy faktycznie taki 805 jest lepszy od takich Phillipsow czy Sony?
 

dawmajos

New member
A w ogóle opłaca się iść w jakąś 65 z budżetem do maks 4300?
Jestem tez świadom, ze cudów nie będzie za taka cenę i wielkość.
 

dawmajos

New member
Panie Kiki, docelowo to będzie około dwóch metrów z możliwością powiększenia odległości (planowałem przesunąć o te +/- 0,5 m do tylu)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To świetnie sprawdzą się

Philips 65pus 8818 za 4499
TCL 65c735 za 3799 zł
65c745z 3899 zł
Więc masz extra modele plus dodatkowo pakiet gratisów o wartości 500zl
 

dawmajos

New member
Dziękuje, muszę się tu zastanowić i pare rzeczy jeszcze dograć, niemniej w listopadzie tv kupić chce już i mieć to z głowy.
 
Do góry