Telewizor do oglądanie filmów i PS4

fallendaffy

New member
Hej, przejrzałem forum już kilka razy i ciągle nie mogę się zdecydować jaki telewizor kupić.
Ostatnio moim faworytem był Philips 47pfl6008 ale duża krytyka softu do tego telewizora troche mnie odstrasza (głownie wolne przełączanie kanałów, problemy z napisami do filmów (za małe, zbyt nisko, brak obsługi formatów) .
Wiem, że ten telewizor ma naprawdę bardzo dobre parametry wyświetlania obrazu zarówno 2d i 3d oraz 500Hz odświeżania ale czy to tak naprawdę jest mi potrzebne i warte swojej ceny by czerpać przyjemność z oglądania filmów na TV oraz grania na PS4?

Chce wydać max 3000zł (najlepiej z przedłużoną gwarancją) na telewizor 42 calowy a im mniej wydam tym bardziej będę zadowolony ;). Czy więcej niż 200Hz przełoży się na jakość grania i oglądania filmów? 3D tak naprawdę nie jest mi potrzebne (choć dodawane jest do większości nowych telewizorów). SmartTV może się przydać tylko i wyłącznie do oglądania filmów z Youtube

Czy ktoś mógłby doradzić wybór? Z góry dzięki za pomoc!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do tych warunków lepszego nie dostaniesz - a soft jest cały czas aktualizowany. I tak na 47PFL 6008 kasy nie wystarczy - jedynie na 47PFL 5008 z ambilightem
 
Do góry