Telewizor do dużego , jasnego salonu. Najlepiej ok. 85 cali

komd

New member
1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? - ~40m2;
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? - ok 3-50m;
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? - 2;
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - głównie na wprost, ale czasem też bokiem;
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? – docelowo ma wisieć na ścianie;
6. Jak słońce świeci w pokoju? - na wprost telewizora (od południa) i z boku (zachód) - bardzo duże przeszklone ściany.
7. Jaki masz obecnie telewizor? - plazma Panasonic kupiona 5 lat temu, 50 cali
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? - tutaj bardzo liczę na pomoc ponieważ kompletnie nie jestem na czasie; w Panasonicu brakuje mi płynnie działającego interfejsu
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD )? - 4K, HD
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora? - konsola, dekoder, blue Ray, laptop, głośniki (dwie sztuki) i amplituner.
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor? 2-3
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? Matową, ale nie znam się kompletnie, poprostu wolę mat jako formę koloru
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Filmy, Netflix, Player, YouTube, dużo sportu, programów sportowych z naciskiem na piłkę nożną, programy dla dzieci;
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora? – nie
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - tak
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? - wieczorami i w nocy, mam rolety antywłamaniowe więc do oglądania mogę zasłonić.
17. Preferencje co do wielkości? – 85 cali;
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? - moja plazma buczy, ma wolny interfejs, kolory ma idealne i dobra czerń (to dla mnie bardzo ważne).
19. Preferencje co do marki? - Nie mam
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne? - nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? - tv ma być prezentem do którego mogę dopłacić, podaje 15tys. ale jeżeli warto by było dopłacić to mogę.
22. Jak często wymieniasz TV? - co 5 lat

Jeszcze raz napisze że mam rolety zewnętrzne więc mogę zrobić noc o 12 w południe w słoneczny dzień do oglądania TV. Lubię naturalne kolory, wkurza mnie przejaskrawienie które często cechuje ledy przynajmniej z czasów jak kupowałem swoją plazmę. Chciałbym żeby tv prezentował się ładnie ( chodzi o obudowę). Dzięki i sorki jak coś nie tak doprecyzowalem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz najlepsze modele w tej klasie na rynku :
- Sony 85XH9505
- LG 86 Mini led Qned 913
- Samsung 85QN 90
Lepszych nie ma !
Jak będziesz niebieski to masz z dodatkowym pakietem gratisów o wartości 700 zł

No chyba , że chcesz faktycznie Oleda ( założyłeś wątek w dziale Oleda) - to masz LG 83C11
To tylko dwa cale mniej - ale jakość najlepsza na rynku , to jakość bezkompromisowa.
Masz dla niebieskich teraz w specjalnej ofercie i z pełnym pakietem.
 
Ostatnia edycja:

komd

New member
Mam jeszcze pytanie, wersja C1 to koszt ok. 24tys. natomiast 77 cali kosztuje w granicach 15tys. Czy te telewizory różnią się czymś oprócz wielkością? Skąd tak wielki przeskok cenowy?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przeskok bo z jednej matrycy matki robi się jeden telewizor 83 i dwa telewizory 77". Matryca to 70% wartości telewizora.
LG 83C1 nie kosztuje już 24 tyś zł ale znacznie , znacznie taniej od 2,11.2021. A dla niebieskich masz jeszcze z pakietem dodatkowo.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Chlopie dla ciebie najlepszy tv jakoś cena i obraz
Sony xh9505 85 sztos kiki dobrze pisze . Lg sobie odposc
 
Do góry