Telewizor 60-80 cali do pokoju 25m2

macko4

New member
1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 25m2
2. Jak daleko siedzisz od ekranu telewizora? 2,5-3,5
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2 osoby.
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Na wprost.
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Telewizor będzie wisiał.
6. Jak słońce świeci w pokoju? tv na ścianie połodniowej okna od zachodu
7. Jaki masz obecnie telewizor ? 32 cale LCD
8. Co chcesz aby telewizor posiadał? 2-3 hdmi,smarttv, wifi, 3D, tuner satelitarny, PVR ready, wbudowany odtwarzacz filmów z dysku zewnętrzego. Wiem, że Samsung nie ma problemów z odtwarzaniem większości formatów. Ważna jest również jakość obrazu.
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Aktualnie mam cyfrową kablówkę, ale od nowego roku przerzucam się na NC+, w związku z tym mam pytanie do forumowiczów, aby uzyskać lepszą jakość obrazu lepiej wziąć dekoder od nich czy lepszy będzie moduł CAM.
10. Jakie urządzenia? Xbox 360, możliwe, że dekoder
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 5h dziennie
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? Wolałbym matową
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Filmy/sport
14. Czy zamierzasz surfować po internecie na TV? Raz na jakiś czas
15. Czy zamierzasz grać w gry? Sporadycznie na xboxie
16. Preferencje co do marki? Nie jestem do żadnej przywiązany
17. Preferencje co do wielkości? 60-80 cali
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? nierównomierne podświetlenie, brak płynności obrazu, brak głębokiej czerni
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? 50/50
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? Tu również się waham czy warto dołożyć i kupić tv 4K czy narazie nie warto i lepiej sprawdzone Full HD? Do 15 tys zł.
21. Czy telewizor ma mieć 3D? Tak
 

macko4

New member
Wygląda spoko, ale z tego widzę to nie ma tunera satelitarnego. Wiesz coś na temat różnicy w jakości obrazu z satelity pomiędzy dekoderem a modułem CAM ?
 

macko4

New member
55 cali jest trochę mały są również większe rozmiary? Ostatnio widziałem Panasonic TX-L65WT600E co o nim sądzicie ?
 

omnia

New member
PUS9809 idealnie wpisuje się w Twoje wymagania i potrzeby. Nie ma obecnie nic lepszego na rynku, strefowe wygaszenie matrycy i czterostronny ambilight dają niezłego kopa. Kontrast w tym TV nie do pobicia.
 

macko4

New member
Ale jego i tak już chyba nie ma w sprzedaży bo nie widzę go nigdzie w sklepach. I jak z tą telewizją satelitarną dzwoniłem do NC+ to proponowali mi dekoder Wifi Premiumbox, w NC+ mix mogę mieć moduł CAM lub dekoder ADB ITI 5800SX. Na, którym z tych urządzeń uzyskam najlepszą jakość obrazu?
 
Ostatnia edycja:
Do góry