Telewizor 55" do 4000 zł

radier

Member
Bez reklam
Witam,

Szukam nowego TV w budżecie do 4000 zł

Na wokandzie

TCL 55C745 - 3599 zł (120 stref wygaszania)
TCL 55C835 - 3999 zł jeśli dostępny (240 stref wygaszania)
Samsung QE55QN91BAT - 3999 zł w promocji (504 stref wygaszania)

Czy wybierająć Sansunga odczuję brak DV ?
 

radier

Member
Bez reklam
Może dorzucę jeszcze:

HISENSE 55U7KQ - 3999 zł (240 stref wygaszania)

P.S. TCL C835 to juz egzemplarze powystawe, Samsung QN91B już zniknął z promocji.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz nowy ,model 55C845 za 4699 zł - został wybrany jako najlepszy mini led w Europie w klasie cena do jakości.
Zakup masz na lata , więc zdecydowanie warto. Ten ma 480 stref.
Samsung nie ma DV i szkoda, ale pogólnie jest też dobry.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Poczytaj tych co kupili Hisense, jeszcze mają do przerobienia kilka rzeczy...
Sprawdź wątek marki.
Ale to Twój wybór.
 

Marlo

Active member
W USA ci co kupili TCL QM8 ,oddają je z powrotem. i biorą Hisense U8K , jedno i drugie to chińszczyzna.
TCL też ma sporo rzeczy. do przerobienia ,ja z chęcią bym się pozbył swojego 55C835 nawet za 1000 zł ,ale nie ma
chętnych, bo kto kupi TV z syczącymi cewkami.
Za około 4000 zł masz Samsunga 55Q80C ,który ma 100 stref , z tym że na Ceneo trzeba dokładnie przeanalizować te oferty.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung to nie mini LED, więc różnica duża.
C845 otrzymał najwyższe wyróżnienie w Europie.
Ale to Twoja kasa.
Sprawdź najlepiej przy kalibracji.
Unikniesz zdenerwowania.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Te nagrody tak jak Oskary, czy Grammy.
Są i tyle - kto chce zwraca uwagę.
Każdy ma własny rozum a wyróżnienia też wskazują zalety !
 

JAREKMAX

New member
Podepne się do wątku by nie zaśmiecać. Szukam TV 55 i 43 cale. 3 lata temu kupiłem babci LG 55SM8050PLC i jestem nim do dziś zachwycony. Obraz i dzwięk bez zrzutu a jestem wybredny. Do tego prosta obsługa i pilot jak myszka. Ogólnie super więc postanowiłem w ciemno zamówić nowy 43NANO763QA. Na szczęście z sieciówki więc jak szybko przyszedł tak szybko go oddałem. Dzwięk i obsługa tak jak w poprzednim ale to co najważniejsze dla TV czyli obraz mnie załamał. Owszem na wprost jest ok ale wystarczy odejść powyżej 30 stopni na bok by się załamać degradacją kontrastu i kolorów. Z białego i niebieskiego zrobił się różowy, z czerwonego pomarańczowy, a kontrast przypominał obraz oglądany przez brudne okulary. Kilka godzin ustawiania parametrów obrazu zanim się zajarzyłem że siedzę z boku i dlatego nie byłem w stanie ustawić obrazu. Mój poprzedni TV Panasonic z przed 12 laty mimo mocnego zmęczenia miał lepszy obraz pod kontem ale tam jest matryca IPS. Co możecie polecić co nie będzie odstawać od tego 55SM8050PLC? Głównie zależy mi na szerokich kontach widzenia.
 

JAREKMAX

New member
W jednym pokoju około 2 - 4 m. w zależności od punktu siedzenia. W Salonie około 4 - 4,5 metra.
Kwota max za 55" to 3 tyś
Za 43" 2 tyś.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Salon
55pus 8007 za 2499
55c735 za 2899 zl

43pus8057 za 2200 zł
43c735 za 1950 zł.

Pozdrawiam
Krzysztof
600059615 tel.
 
Do góry