Telewizor 55` ~5500zl

Dioner

New member
Witam

Poniżej preferencje:

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? - ok. 15m2,
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? ok. 2.5-3m przy oglądaniu
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? zdarza się, ale głownie na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Raczej bedzie stać
6. Jak słońce świeci w pokoju? Telewizor stoi w rogu z jednej strony sa okna ale nie przeszkadza za bardzo
7. Jaki masz obecnie telewizor? Technica 40 LCD jakis stary model
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? , wifi, 55 cali +/-,
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? HDMI z dekodera nc+ i czasem laptop przez HDMI
10 .Jakie urządzenia? kino domowe badz soundbar
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? średnio 4-5h
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? brak preferencji
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? filmy, seriale, sport ( piłka nożna)
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? tak
15. Czy zamierzasz grać w gry - tak , xbox 360 i laptop
16. Preferencje co do marki? Moze Samsung ?
17. Preferencje co do wielkości? do 55 cali,
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? słaby interfejs, wolno działający interfejs, smużenie ruchu, słaba czerń
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? głównie popołudniami aż do nocy
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 5500 zł
21. Czy telewizor ma mieć 3D - Najlepiej żeby nie miał, bo i tak rzadko będą używać


Poszukuje pomocy przy wybraniu TV.Mam już swój typ jest nim Samsung UE55JU7000 ale raczej nie potrzebuje 3D Myślę tez czy nie poczekać na wersie ks7000 ale cena na start w moim kraju jest 1500 Funtów a tego co wyżej podałem to 1000 F wiec cena duzo większa
 

Metrolog

New member
Moim zdaniem więcej stracisz niż zyskasz dokładając 500 funciaków najpierw oglądnij Grawitacje w 3D a potem powiedz że jest to zbędny bajer w telewizorze a następnie spróbuj coś nagrać oglądając inny program w K7000 to niemożliwe w tych czasach :) Nie bronię 3D w telewizorze bo osobiście z niego nie korzystam od tego mam projektor 3D ale wiem jak ono działa w TV i uważam że jest całkiem spoko. Zalet 55JU7000 ma z pewnością więcej niż wad i na Twoim miejscu zupełnie bym się nie zastanawiał nad takim wyborem. Zdecydowanie postawił bym na sprawdzony i wszechstronny JU7000.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dostaniesz bardzo dobre modele :
Philips 55PUS7600
Samsung 55JU7000
Sharp 55XUF8772
Philips 55PUS6561
TCL 55S7906
 

Dioner

New member
A coś firmy np LG Panasonik albo sony ??
W uk nieraz ciężko dostać rożne sprzęty które w PL sa łatwo dostępne
Chciałem kupić tego samsunga teraz to wszystkie prawie sklepy maja wyprzedane w cenie 999 i muszę czekać
W tej cenie mogę mieć SONY BRAVIA KD55X8509C ale JU7000 wydaje mi sie fajniejszy
 
Ostatnia edycja:
Do góry