Telewizor 43 lub 50 cali do odbioru telewizji cyfrowej naziemnej

baszko1980

New member
Witam.
Powoli mój stary LG powoli umiera, więc czas na zmiany. Co byście polecili w rozmiarze 43-50 cali. Większego nie potrzebuję, odległość do ekranu, to jakies 2 metry. Telewizor głównie bedzie służył do oglądania kanałów nadawanych w standardzie dvb-c, czasmi do oglądania platform Hbo, Netflix i Disney. Mam tez zamiar w niedługim czasie kupic PS5, wiec pasowałoby,aby ekran odświeżany w co najmniej 100hz.
 

baszko1980

New member
Za 3999 zł masz najlepszą jakość - 48oled .
Masz ciut ... na dopłatę ?
Kiki, a jak z tym wypalaniem się oledów. Czytałem, że ileś godzin dziennie musi telewizor grac, aby taki efekt sie pojawił. Nie ukrywam, ze telewizor u mnie gra praktycznie od momentu powrotu dziecka ze szkoły, aż do późnego wieczora
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli Korzystasz z telewizora jako z telewizora, to nie ma obaw.
Jeśli korzystasz jak z monitora - to wówczas nie zawsze dobrze się spełni..
 

baszko1980

New member
Jeśli Korzystasz z telewizora jako z telewizora, to nie ma obaw.
Jeśli korzystasz jak z monitora - to wówczas nie zawsze dobrze się spełni..
Jednak stanęło na samsungu 43qn92c. Co sądzisz o tym wyborze? Dlaczego 43 cale, bo niestety mam wnękę z karton gipsu i od ścianki, do ścianki mam tylko 106 cm, wiec za bardzo inny nie wejdzie. Miała być rozbierana, ale niestety remont musieliśmy przesunąć co najmniej o rok, jak nie dłużej. Niestety telewizora potrzebuje praktycznie na już, bo mój stary lg 43uj701v świeci na niebiesko, pewnie podświetlenie padło
 
Do góry