Telewizor 3d do 2500 zł , 47-50 cali

milosz888

New member
Witam . Szukam telewizora 3d z dobrą płynnością i jakością obrazu . Głównie chodzi mi o oglądanie filmów 2d i 3d z bluray i granie na ps4 nie obchodzą mnie rozbudowane funkcje smart tv itp . Siedzę około 2,5 metra od tv . Bardziej interesuje mnie 3d pasywne . Jakieś propozycje ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz najlepiej pasujący Panasonic 50 AS650 z kalibracją profesjonalną gratis. A i 3D ma pasywne oraz wystarczający input lag do grania. Tyle że jak zalogujesz się w klubie HDTV masz extra pakiet.
 

kobylo

New member
to chyba zły sklep wybrałeś jak Ci odradzali tego panasonica bo jest to dość dobry tv w tej cenie i nie ma dużo kontokurentów
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A powiedzieli dlaczego nie polecają ?
I co lepszego polecają w klasie wielkości i klasie cenowej ?
No i może jaki to sklep?
 

milosz888

New member
a co myślisz jeszcze o telewizorach np. sony w805b i samsung h6400 ? ogólnie który telewizor będzie dla mnie najlepszy pod względem jakości i płynności obrazu 2d i 3d ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszystkie są w miarę dobre.
Ale podałeś swoje potrzeby a to tak jak z zupą.
Dostaniesz ulubioną ale nie doprawioną i wszystko traci sens.
Zupa którą uwielbiasz ale zjeść ze smakiem się nie da.
Do pasywnego 3D i filmów ten Panasonic po kalibracji gra extra .
 

milosz888

New member
ale ten panasonic jest ips-em więc gorzej sprawuje sie wieczorem przy oglądaniu , ten sony ma chyba najlepszą jakość obrazu w swojej cenie
 

Misiek12

New member
Nie zapomnij że w sklepie widzisz inaczej obraz w TV a w domu jeszcze inaczej , już koledzy wcześniej o tym pisali w wcześniejszych postach.A zresztą w sklepie wszystkie TV są tak pod kręcone żeby tylko sprzedać dany TV bo zalega na magazynie i sklep oraz sprzedawcy zawsze będą go wychwalać i polecać .Ja polecam ci TV Panasonica i Samsunga to są najlepsze Marki robiące TV sam mam Samsunga UE32D5000 już 3 lata i nie narzekam .Za rok zmieniam na TV Panasonica wiem co piszę bo już tyle forum i testów oraz wiadomości na bieżąco się oczytałem że mam pojęcie na ten temat :) Jak coś to pisz śmiało
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
kupowac tv do 3d i brac pasywne to moim zdaniem glupota. aktywne robi wieksze WOW. Panas as640 i wszystko. dziekuje.
 
Do góry