Telewizja N Pytanie

Morak

New member
Witam,mam swój talerz 80cm.Więc czy potrzebuję zamawiać talerz od telewizji N?Czy oni dają jakiś inny talerz niż zwykły kupiony?
 

Darkus

Member
Wystarczy ten co masz.

PS.Na przyszłość pisz w wątku o Telewizji N,a nie zakładasz nowy,tak szybciej uzyskasz odp.
 

AdrJano

New member
WItam

Chciałbym zmienić telewizję analogową na n-kę tylko mam problem, bo w domu oprócz głównego tv lcd jest jeszcze jeden kineskopowy w drugim pokoju oraz komputer z tunerem tv i jak to trzeba byłoby zrobić, aby wszędzie odbierać N przy jednym abonamencie, bez dodatkowych kosztów? Jakieś podłączenie dodatkowych urządzeń czy jak to jest? Prosze mnie oświecić ;)
 

JackS.

New member
Bez reklam
WItam

Chciałbym zmienić telewizję analogową na n-kę tylko mam problem, bo w domu oprócz głównego tv lcd jest jeszcze jeden kineskopowy w drugim pokoju oraz komputer z tunerem tv i jak to trzeba byłoby zrobić, aby wszędzie odbierać N przy jednym abonamencie, bez dodatkowych kosztów?
Różnych programów naraz nie da się oglądać.

Jakieś podłączenie dodatkowych urządzeń czy jak to jest? Prosze mnie oświecić ;)
Jeśli chciałbyś oglądać n-kę na telewizorze HD podpiętym przez HDMI i równocześnie na jakichś telewizorach kineskopowych i poprzez tuner tv w komputerze, to będziesz potrzebował dodatkowego urządzenia - nVisionHD, bo nboxy wypuszczają obraz albo po HDMI i COMPONENCIE, albo po SCARcie. Nigdy równocześnie.
 

AdrJano

New member
Różnych programów naraz nie da się oglądać.

Jeśli chciałbyś oglądać n-kę na telewizorze HD podpiętym przez HDMI i równocześnie na jakichś telewizorach kineskopowych i poprzez tuner tv w komputerze, to będziesz potrzebował dodatkowego urządzenia - nVisionHD, bo nboxy wypuszczają obraz albo po HDMI i COMPONENCIE, albo po SCARcie. Nigdy równocześnie.

Więc nawet przy użyciu tego urządzenia jeśli bym oglądał równocześnie na tych urządzeniach to nawet przy jego zastosowaniu wszędzie byłby ten sam kanał?:shock:
 

JackS.

New member
Bez reklam
Więc nawet przy użyciu tego urządzenia jeśli bym oglądał równocześnie na tych urządzeniach to nawet przy jego zastosowaniu wszędzie byłby ten sam kanał?:shock:
Tak. W przypadku cyfrowych telewizji odbieranie 2 różnych programów równocześnie wymaga posiadania 2-giego dekodera. W przypadku n-ki oznacza to opłacanie 2-giego abonamentu.
 
Do góry