Telewizja N - jak płacić ciągle tę samą kwotę za abonament ?

jfd

New member
Witam,

Chciałbym podpytać o miesieczy abonament w telewizji N.

Troche sie zirytowałem kilkoma opiniami, ktore zdażyłem przejrzeć na forum.
Otóż chodzi mi o najniższy możliwy abonament tj. 48zł. Jak to faktycznie jest, czy jezeli podpisze umowe na 13 miesiecy to bede przez ten okres płacić 48zł ?
Wielokrotnie slyszalem, ze ktos podpisywał takową umowę a potem płacił raptem 100zł.

Moja siostra mnw. 2 lata temu kupowała N-ke z max ofertą, teraz płaci dwa razy wiecej, bo az 160zl.

Czy podpisujac umowę z telewizją N za 48zł, bede faktycznie placic taka kwote przez caly czas ?



Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Wysokość opłat uzależniona jest od podpisanej umowy - to odkrywcze oczywiście nie jest ;)

Najniższy możliwy abonament obecnie to 38 zł w opcji bez promocji - jednak może być ona wrażliwa na ogólne zmiany cennika. Gdy zmieni się cennik należy spodziewać się zmiany wysokości należnych opłat (tak przynajmniej było gdy podpisywałem swoją umowę).
Przy skorzystaniu z promocji n-ka daje chyba gwarancję wysokości abonamentu przez jakiś tam czas, ale tym bardziej należy czytać co się podpisuje. Zgaduję, że po skończeniu okresu promocji klient zaczyna płacić standardową stawkę za usługi z których korzysta (korzystał w okresie promocji). No chyba, że ktoś uprzejmy z n-ki zadzwoni przed skończeniem okresu umownego i zaproponuje jakieś ciekawe opcje kontynuacji ;)

Pozdrowienia!
 

jfd

New member
Dzięki za konstruktywną odpowiedz :)

Rozumiem, ze jezeli umowa jest na 13 miesiecy, po uplywie tego okresu bede placic wiecej. Podsumowujac: za 13 miesiecy chcąc nie chcąc bede placic 80zł, wybierając dzisiaj promocję za 48zł.


Pozdrawiam!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

JackS.

New member
Bez reklam
Co ma wspólnego dzisiaj wybrana promocja z opłatą jaką będziesz płacił po jej zakończeniu?
W momencie gdy skończy ci się ta promocja będziesz mógł albo zakończyć umowę, albo kontynuować ją z tymi pakietami i opcjami, które będą ci odpowiadały. Jeśli będziesz chciał to będziesz mógł wybrać jedynie 2 pakiety + pakiet informacyjny, z abonamentem 38 zł w sumie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Darkus

Member
Najlepsze wyjście według mnie kończymy umowę(wypowiedzenie 3 miesięczne wst.) i zawieramy nową korzystniejszą.
 
Do góry