Telewizja Kablowa Vectra opinie - jakość usług we Wrocławiu .

b-irek

New member
Witam szanowne grono użytkowników , osób na tym portalu założyłem temat i proszę jeżeli są osoby tutaj na forum z Wrocławia , korzystające z urządzeń i usług telewizji kablowej Vectra .
Precyzując , mam na myśli jakość usług w kontekście :
-internetu szerokopasmowego : szybkość , stabilność , opóźnienie .
-telewizja na bazie ( domniemam urządzeń firmy ADB ) czyli popularnych dekoderów HD :
awaryjność, jakość kanałów HD ( jakość obrazu - kompresja sygnału czyli tzw. pikseloza ) , funkcjonalność , możliwość i kompatybilność modułu Cam jako substytutu dekodera .

P.S Miałem ponad 3 lata temu i obcowałem z urządzeniami firmy ADB ( domniemam że dzisiaj dalej bazują na tym sprzęcie ) , o ile net był w miarę stabilny to obraz duża degradacja , widoczna kompresja sygnału , słaby bitrate to powodowało że nawet na kanałach HD nie było dobrej jakości , poza BBC , Travel itp. stricte popularno-naukowymi , natomiast w tematyce sportu - canal sport , n sport czyli de facto piłki nożnej nie napawało optymizmem , mieszkanie w typowym bloku więc rozległa topologia sieci ( do tej pory nic modernizowano ) .

Czy coś się zmieniło na lepsze , ewoluowało w tej materii , jakości usług .
Wiem że pytanie retoryczne znając realia dzisiejsze i priorytety dostawców/operatorów .
Zachęcam do podzielenia się opinią subiektywną , zwłaszcza osób z Wrocławia .

Konkludując na koniec żeby nie było niedomówień , wiem że to tylko kablówka , niższy bitrate i kompresja pasma jak i podwójne kodowanie , niż w przypadku platformy nc+ .
Tylko nie każdy ma możliwość ulokowania anteny , skorzystania z oferty nc+ .

Pozdrawiam i zachęcam do opinii .
 
Ostatnia edycja:

b-irek

New member
Witam nie wiem czy komuś przyda się ten temat , ja już nie koncentruje się na telewizji kablowej z uwagi na fakt , że mam możliwość korzystania z technologii światłowodowej Supernova do 600mb/s .

Miłego weekendu majowego .
 
Ostatnia edycja:

b-irek

New member
Myślę , że moderator może temat usunąć , jeżeli ktoś będzie zainteresowany to założy nowy temat w tym dziale .
Pozdrawiam
 
Do góry