TCL U55P6006 firmware v467

Kriotron

New member
Witam wszystkich
Mam problem z owym TV otóż podczas skanowania częstotliwość DVB T2 nie wyszukuje wszystkich kanałów np MUX 2 i MUX3 Chotycze/Łosice. Na początku chcę zaktualizować firmware. Gdy wybieram w telewizorze aktualizację przez sieć to mam komunikat że aktualne oprogramowanie jest najnowsze. Aktualnie mam V8 S586T02 LF1V130 chassis MS6586 ale na forum znalazłem link
celesw.tcl.comTest/software/V8-S586T02-LF1V467.zip

jednakże jest on martwy. Czy ktoś mógłby podesłać link z tą wersją firmware lub nowszą?
 

tom500

Member
Prawdopodobnie musisz zmienić parametr DVB-T by Country na ON w menu serwisowym. Nie mam tego modelu, ale na androidach ostatnio podobny problem miało wielu ludzi.
Przejdź do menu ustawień obrazu „Kontrast” i wprowadź kod 6425 (lub szukaj w pozostałych):
1950 - Ogólne menu serwisowe
9735 lub 6428 - podrozdział Menu fabryczne
9705 - podrozdział Menu serwisowe
6405 - podrozdział Menu hotelowe
6425 - menu, nic nowego, ale jest szybki dostęp do resetowania ( Resetuj wszystko i resetuj sklep).




Tu sa softy 466 i 628 https://forum.xda-developers.com/t/tcl-android-tv-model-55p8
 
Ostatnia edycja:

Kriotron

New member
Prawdopodobnie musisz zmienić parametr DVB-T by Country na ON w menu serwisowym. Nie mam tego modelu, ale na androidach ostatnio podobny problem miało wielu ludzi.
Przejdź do menu ustawień obrazu „Kontrast” i wprowadź kod 6425 (lub szukaj w pozostałych):
1950 - Ogólne menu serwisowe
9735 lub 6428 - podrozdział Menu fabryczne
9705 - podrozdział Menu serwisowe
6405 - podrozdział Menu hotelowe
6425 - menu, nic nowego, ale jest szybki dostęp do resetowania ( Resetuj wszystko i resetuj sklep).




Tu sa softy 466 i 628


Niestety ale żadne kody nie działają. Nie mam parametru kontrast w zakładce obraz. Dzięki za FW


V8-S586T02-LF1V467


Dzięki również za FW
Ale żadne z powyższych softów 466, 467 oraz 628 TV nie chcę wgrać. Za każdym razem mam komunikat : Sprawdzanie pliku nie powiodło się, proszę spróbować później. Soft skopiowałem w formacie .zip na pendriva 16GB FAT32.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To jest cała procedura.
Napisz proszę na PW - dostaniesz kontakt, kolega pomoże.
 

tom500

Member
Update OTA - plik .zip wgrywasz jako aktualizacja lokalna z pendriva, natomiast w tym przypadku (boot) rozpakuj zip i uzyskasz plik Update.pkg (ma mieć dokładnie taką nazwę). Wrzuć najlepiej na pustego pendriva i działaj.

Wyjmij wtyczkę TV z zasilania, włóż pendriva do USB (nie servisowego), naciśnij przycisk włączania tv (w tv) i trzymaj, włóż wtyczkę do kontaktu. Jak pokaże się okienko istalacji, możesz puścić przycisk włącznika na telewizorze. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry