TCL U49P6006 błąd

dragon123

New member
Witam zaznaczam że na forum jestem nowy i po prostu postanowiłem poszukać pomocy u ludzi którzy znają się na temacie.
Mianowicie posiadam w domu telewizor TCL U49P6006 używamy go od jakiś trzech lat kilka dni temu przestał działać netflix wyskakuje błąd tvq-pb-101 5.2 102 żaden z filmów nie chce się otworzyć... Po kontakcie z biurem obsługi klienta TCL zalecili mi aktualizacje oprogramowania z ich strony, niestety nic to nie dało.
I tutaj przychodzę z pytaniem do was,przeglądając różne fora wyczytałem że w niektórych telewizorach jest możliwość wgrania Androida i zamienienia linuxa ale nie znalazłem nic na temat mojego modelu. Czy posiada z was ktoś może jakieś źródło z której mógłbym pobrać soft inny niż ten z oryginalnej strony TCL ? może to by coś pomogło. Jeśli nie czy mógłby mi ktoś coś poradzić?
Z góry dziekuję i przepraszam za pisanie głupot na forum ale nie mam pojęcia jak to naprawić.
 

dragon123

New member
Wersja softu to v8-s586t02-lf1v445
Tak przeprowadzałem czynności opisane na stronie Netfllix kilka razy niestety nie przyniosło to żadnego skutku.
Z netflixem kontaktowałem się i odesłali mnie do strony ze wskazówkami tylko i wyłącznie nic więcej
 

firefl

Active member
Bez reklam
wg mojej wiedzy nie da się wgrać androida do tego tv.
Trochę więcej informacji jest na 4pda.
Powodzenia
 
Do góry