TCL QLED 65C815 zbita matryca.

Krzynek92

New member
Witam jeżeli temat w złym dziale to proszę o przeniesienie.
Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda wymiana matrycy. Niestety tv wytrzymał na uchwycie 2 dni. Matryca zbita. Czy ktoś wymieniał na swój koszt matryce i wie dokładnie jak to wygląda ? Czy koszty są naprawdę takie same jak nowy tv?
Nie wykupiłem ubezpieczenia.
 

Krzynek92

New member
Wyrwało kołki że ściany. Jest ewidentnie moja wina. Przez 4 lata Samsung stary LCD 40 cali wytrzymał na tym uchwycie. Szkoda mi tego tv. Nawet jak duży koszt to chciałbym wymienić matryce bo nie chce kupować nowego. Dzisiaj się pewnie dużo nie dowiem. Jutro dzień roboczy postaram się podzwonic po serwisach nic innego mi nie zostało.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Raczej tak ci zaśpiewają za Panel że głowa mała , raczej nie opłacalne będzie wymiana panelu , Jak dowiesz się daj znać jaki koszt ?

Co do kołków , dla mnie te co są w zestawie to są za krótkie i polecam zakupić dłuższe i grubsze , Tak doradzam do większych modeli tv , Bo dla mnie to jest śmiech na sali jak przychodzi uchwyt i wieszać np 55 cali tv a kołki są że jedynie bym powiesił na nie 32 calowy tv i to pewnie bym się wahał ?!!! Przynajmniej górne polecam wymienić na dłuższe i grubsze
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kołki są wyłącznie po stronie klienta.
Trzeba dobrze zamontować , nie będzie problemu.
 

Krzynek92

New member
Serwis przyjął zgłoszenie. Zabiorą za 120 zł i wycenią. Albo się zdecyduje albo nie. Ja go kupiłem w promocji za 3300. Teraz cena wzrosła na 4500. Jak krzyknąm 3 tys. To i tak się będzie bardziej opylac jak nowy. Zresztą zobaczę jak wycenią. Pozdro
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
Kołki są wyłącznie po stronie klienta.
Trzeba dobrze zamontować , nie będzie problemu.

Bzdura , kołki są za krótkie i za cienkie , Na większy tv w życiu bym nie dał takich kołków .
Powieś tv 65 calowy na tych kołkach co są w zestawie z uchwytem i módl się aby nie spadł !
 

firefl

Active member
Bez reklam
wycena gdy jest tak drogie uszkodzenie powinna z góry podać cenę matrycy.
Jeśli coś więcej się uszkodziło to mogą to uwzględnić.

Jeśli matrycę wycenią na 4500 to co ?
 

Fdr91

New member
Podłączam się pod temat ,potrzebuje matrycy do u65p6006 jest szansa dostać bądź jest jakiś serwis który wymienia ?
 
Do góry