TCL C815 - stadia, nvidia geforce now

redace

New member
Dzień dobry wszystkim,
mam pytanie do osób posiadających 65c815. Czy komuś udało się zainstalować i uruchomić aplikacje Google Stadia lub Nvidia Geforce Now na tym telewizorze? Bezpośrednio z Google Play. U mnie w obu przypadkach pokazuje, że aplikacja jest niedostępna dla tego urządzenia. TCL umywa ręce, tak samo Nvidia. Jedni na drugich zrzucają problem.

Przy okazji jak można to drugie pytanie: czy działa u Was w aplikacji canal plus multi screen? U mnie pojawia się komunikat że urządzenie jest niekompatybilne.
 

antekpl

New member
Cześć,

używam Stadia na tym TV ale poprzez dedykowany zestaw z chromecastem (zestaw Stadia Premiere Edition) i śmiga wyśmienicie.
Z tego co widziałem w necie na grupie FB użytkowników Stadia to jest jakiś problem z działaniem samej appki na androidzie 9 na TV. Google wychodzi z założenia że masz robić to poprzez zestaw z chromecastem.
Co istotne na drugą połowę roku TCL planuje update z Android 9 do Google TV i tam już appka Stadia ma działać domyślnie, bez żadnego kombinowania z instalacją z zewnętrznych źródeł itp.
 

redace

New member
Cześć,
że na Chromecast działa to wiem, ale myślałem, że obejdzie się bez dodatkowego urządzenia. Czytałem wpisy, że na tv bezpośrednio też działa, ale brak było informacji jak to zostało uruchomione.

Też widziałem info że ma być update w tym roku. Pytanie tylko kiedy, co zepsuje i czy będzie Google tv czy tylko android 11.

Czyli chyba trzeba czekać.
 
Do góry