TCL 65C745

arielgp2107

New member
1. Cześć wszystkim dzisiaj zauważyłem że podczas oglądania meczu Legia - Zrinski na aplikacji TVP Sport trawa zmieniała intensywność koloru raz była taka wiecie ekstremalnie zielona ładna dla oka a zaraz bledsza, próbowałem zmieniać różne ustawienia ale nic to nie dawało czy jest jakaś konkretna opcja którą należy włączyć wyłączyć a może coś z tv jest nie tak ?
2. Zauważyłem również że przy nagraniach z YouTube na filmach gdzie np. ktoś zjeżdża rowerem z gór to wokół postaci roweru powstaje takie kratkowane jakby taki zamazany obraz trochę i najlepsza opcja do wykluczenia tego w jakimś stopniu jest użycie przyspieszenia odświeżania czy to normalne w tej klasie telewizorów?
3. Czy jest do tego modelu opcjonalne oprogramowanie?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Musisz sprawdzać jaki sygnał podajesz .
Jak mocno skompresowany jest z aplikacji.
Przy dobrym bitrate nie występują te problemy.
Masz kalibrację ?
 

arielgp2107

New member
W jaki sposób mam sprawdzać jaki sygnał podaje ? Nie mam kalibracji. Obecnie działam na wifi ale zaraz przerzuce się na kabel jeśli chodzi o aplikacje TVP sport to 1080p ustawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najłatwiej sprawdzisz podłączając blu-ray.
Poznasz moc telewizora.
Podaj proszę maila to Co wyślę kalibrację
 

arielgp2107

New member
Pytanie jeszcze z innej beczki, chodzi mi po głowie opcja oddania telewizora (media expert) i dopłaty wymiany na mini led TLC pytanie czy warto dołożyć 1500zł ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry