Tcl 55ep640

Pradek

New member
Witajcie, kupiłem tv TCL 55EP640 ale obraz w nim kiedy oglądam kablówkę przez port Ci jest bardzo słaby. Na netflixie czy youtubie wszystko ładnie. Macie może informacje jak skalibrować ten tv albo wgrać jakiś lepszy soft? PS jestem tu nowy
 

Pradek

New member
Zainstalowałem nowy soft, ale mam jeszcze pytanie. Poprzednio miałem tv philipsa full hd z karta ci od upc i obraz wyglądał lepiej z kablówki niż na tym modelu. Jest to możliwe ze na youtubie czy netflixie obraz jest bajka a po właczeniu kablówki jest słabszy niż ten w philipsie ?
 

tranzystor82

New member
Zainstalowałem nowy soft, ale mam jeszcze pytanie. Poprzednio miałem tv philipsa full hd z karta ci od upc i obraz wyglądał lepiej z kablówki niż na tym modelu. Jest to możliwe ze na youtubie czy netflixie obraz jest bajka a po właczeniu kablówki jest słabszy niż ten w philipsie ?


Jak najbardziej jak miałeś philipsa z matryca 1080p to po prostu teraz przy szkalowaniu do 4K widzisz niedoskonałości kompresji operatora dlatego ja napisałem ze jakość podobna jak na samsungu bo w wiekach kanały to 720p o niskim bitrate


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry