TCL 55EP640 problem z softem

Pradek

New member
Witajcie, mam TCL 55EP640 i wczoraj chciałem zainstalować nowy soft ale pomyliłem modele i chciałem wrzucić z modelu 680. Zrobiłem to przez aktualizacje przyciskiem pod ekranem i aktualizacja jakby się zawiesiła i godzinę był napis "please do not turn off the power" po godzinie postanowiłem wyłączyć wtyczkę. Teraz nie mam żadnego softu a wgranie każdego kończy się na tym niebieskim ekranie. Do tego aby wgrać system przez przycisk potrzebuje plik .img a na stronie producenta są .zip i jak rozpakuje to same pliki.
 

Pradek

New member
ok dzięki ale ile trwa instalacja takiego softu? bo u mnie od 30 minut jest ciągle niebieski ekran z zielonymi paskami i napisem aby nie wyłączać z prądu? To normalne ze tak długo czy tv do śmieci?
 

stasiof

Member
Czy rozpakowałeś plik, aż do „Update.img” i skopiowałeś na USB?
Telewizor musi być wyłączony (nie w trybie czuwania).
Następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania telewizora z tyłu telewizora, aż zacznie migać.


Edytować:

Aby mieć pewność, że robisz dobrze .....

- "Update.img" ma rozmiar 3.02 GB i CRC32.....D50D0BC7

- Odłącz telewizor z gniazdka elektrycznego iw tym samym czasie... podłącz z powrotem przytrzymując przycisk zasilania telewizora.

- USB 2.0 musi być sformatowany w systemie FAT32, czasami trzeba użyć innego dysku USB lub przenośnego.
 
Ostatnia edycja:
Do góry