tcl 55c715 i Polsat PVR HD 7000

jarekjaszewski

New member
Dzien dobry

Polaczenei jak w temacie.
Kupilem rodzicom nowy TV i ich dekoder Polsatu wyswietla tylko rozdzielczosc 576 przez kabel HDMI. Kabli uzyelm wiele - nawet takei jakies za kilka stowek - wiec chyab nie wina kabla. Wszystkie ustawienai wydaja sie ok - ale telewizor dalej nie chce wyswietlic w 1080.
Ustawienia dekodera wydaja sie ok.. Rozdzielczosc obrazu w menu dekodera ustawione na 1080i

Już nie mam pojęcia gdzie szukać...
 

jarekjaszewski

New member
Zakładałbym, że to wina dekodara - ale na poprzednim tez podobno nie było wyzszej rozdzielczosci - ale tego nei widzialem. Netflix, youtube- dzialaja tak jak powinny. Podłaczono laptop do tego samego wejscia i kabla HDMI dziala też w wysokiej rozdzielczosci...
 

mike127

New member
Dzien dobry

Polaczenei jak w temacie.
Kupilem rodzicom nowy TV i ich dekoder Polsatu wyswietla tylko rozdzielczosc 576 przez kabel HDMI. Kabli uzyelm wiele - nawet takei jakies za kilka stowek - wiec chyab nie wina kabla. Wszystkie ustawienai wydaja sie ok - ale telewizor dalej nie chce wyswietlic w 1080.
Ustawienia dekodera wydaja sie ok.. Rozdzielczosc obrazu w menu dekodera ustawione na 1080i

Już nie mam pojęcia gdzie szukać...
Czy udało się rozwiązać problem z rozdzielczością? Mam to samo i szukam jakiegoś rozwiązania.
 
Do góry