TCL 50C735, a usługi UPC- HORIZON - MODUŁ CI+ 4K - TV 4K BOX

Siwy-S2

New member
Nie znalazłem informacji o TCL i usługach UPC więc pozwoliłem sobie by tutaj conieco napisać i podzielić się wiedzą z innymi użytkownikami TCL.

Jestem użytkownikiem TV 50C735 z oprogramowaniem V508. Poprzez HDMI mam podłączony tuner Horizon i za „Chiny Ludowe” :) nie mogę sparować pilota od tego dekodera z telewizorem. Żadne kody znalezione w necie nie zadziałały, a na stronie UPS dostępny jest 1 (jeden). Trochę uciążliwe jest ciągłe korzystanie z dwóch pilotów. Nie ma też możliwości też sterowania dekoderem poprzez usługę HDMI-CEC sprawdzone różnymi kablami HDMI. W związku z powyższym, nasuwa mi się pytanie: Czy może ktoś z forumowiczów korzysta np. z modułu CI+ 4K i czy działa on prawidłowo, tzn czy są polskie znaki, prawidłowa numeracja kanałów etc. Informację jaką znalazłem o tym module pochodzą z końca 2021r.
Kolejną opcją może być dekoder UPC TV 4K BOX. Szersze możliwości i brak problemów jak z HORIZONEM pełna obsługa HDMI-CEC, no i 4K. :)

Jestem zainteresowany CI+ 4K i proszę o pomoc jak CI+ oraz TV BOX 4K z UPC sprawuje się w TV TCL.
 
Ostatnia edycja:
Do góry