Tania kamerka z Full HD za ok. 800 zł

Hector1906

New member
Witajcie,
Wkrótce prawdopodobnie będę wybierał się gdzieś za granicę na wakacje i potrzebuję zakupić jakąś tanią w miarę możliwości dobrą kamerkę nagrywającą w Full HD.
Ogólnie najchętniej przygarnął bym coś od Sony, bo na tej marce jeszcze nigdy się nie zawiodłem, a swoją drogą z tego co mi wiadomo do tej pory robili jedne z najlepszych (o ile nie najlepsze) kamer. :)
W oko wpadła mi nawet Sony HDR-CX280EB oraz Panasonic HC-V110, co prawda w obu kamerkach mogły by być nieco lepsze kolory oraz ostrość, ale swoją drogą nie wiem czy w tej cenie dostanę coś lepszego.
Na plus w Panasonic'u zasługuje na pewno optyczna stabilizacja obrazu, gdzie w Sony dostajemy tylko elektroniczną stabilizację.

Będę ogromnie wdzięczny za pomoc w doborze odpowiedniej kamery w tej kwocie!
Z góry dzięki! :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W zasadzie sam sobie odpowiedziałeś. Wybrałbym Panasonica ale również dlatego że wg mnie ma mniej intensywne kolory.
 

WideoNinja

New member
W przypadku Panasonica wydaje mi się, że to jest stabilizacja elektroniczna a nie optyczna..

W przypadku kamery Sony jest to stabilizacja optyczna oraz dodatkowo większy bitrate w plikach finalnych. A wiec stanowczo kamera Sony wygrywa.
 
Do góry