Tani dekoder HD - Cyfra+

Cyanide

New member
Tani dekoder HD - Cyfra+ (bez PVR)

Witam
Postanowiłem napisać gdyż mam dylemat co do wyboru dekodera pod platformę Cyfry+.
Chcę kupić dekoder do drugiego TV (będzie podłączony przez spliter taki standardowy).

Co potrzebuję? Stabilnej pracy bez wodotrysków, nawet USB nie jest potrzebne czy też PVR.
Ma to być tani "dobry" (choć to ciężko określić) dekoder HD - bo potrzebuję odbierać właśnie kanał HD.

Na oku mam:
# Tuner Ferguson ARIVA 102E HD, 102 e, USB # AUDAX (2824508489) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


Chciałem Sagemcom'a takiego od Cyfry+ kupić, bo są w rozsądnej cenie na allegro - ale gdzieś czytałem iż nie współpracują ze spliterami - jak to jest?
Ale jeśli da radę coś taniej (bez pvr/usb itp.) to chętnie zobaczę.

Z góry dzięki i pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
To prawda Sagemcom ma problemy ze spliterami .Frguson to dobra propozycja ,tunery w miarę stabilne ,możesz też kupić Fergusona Combo który ma wbudowany tuner dvb-t (do naziemnej telewizji cyfrowej )

Jest tęz jeszcze jedna opcja dikłądając ok.100zł mozesz kupić Technisata DiGyboxx HD C+ to wręcz idealny tu ner pod cyfrę ,automatycznie łapie listę cyfry z nieba .Jest bardzo stabilny za sprawą szybkiego procesora ,który jest używany w bardzo drogich tunerach opartych na linuksie ,jest bardzo prosty w obsłudze ,zapewnia dobrej klasy obraz bowiem Technisat z tego słynie ,na jego jest dwa lata gwarancji (po zarejestrowaniu przez internet dodatkowy rok ) .Jego jedyną wadą jest to ,że gdy równocześnie współpracuje z modułem i kartą pojawiają się kłopoty .W przypadku zakupu tego dekodera dostaniesz 1 miesiąc gratis w przypadku podpisanie umowy z cyfrą +
 
Do góry