Tak prezentuje się telewizor LCD LED LG seria LM 860V - model na 2012 r.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak prezentuje się telewizor LCD LED LG seria LM 860V - model na 2012 r.
001_1.jpg


Tak prezentuje się telewizor LCD LED LG seria LM 860V - model na 2012 r.
001_1.jpg


002_10.jpg


003_11.jpg


004_2.jpg


005_3.jpg


006_4.jpg


007_5.jpg


008_6.jpg


009_7.jpg


010_8.jpg


011_9.jpg

001_1.jpg


002_2.jpg


002_10.jpg


003_11.jpg


004_2.jpg


005_3.jpg


006_4.jpg


007_5.jpg


008_6.jpg


009_7.jpg


010_8.jpg


011_9.jpg

001_1.jpg


002_2.jpg
 
Ostatnia edycja:

peterka1000

Member
Bez reklam
Kiki , a dlaczego nie ma tego najwyższego modelu ? Tylko zaczynasz od serii 860V , zamiast od 960v ? . A wogóle napisałeś że będą testy , więc mam nadzieje że zaczniesz od flagowca czyli serii 960v . A i zadam pytanko na którego odpowiedz czeka zapewne wielu ludzi . Ile stref posiada ten topowy model LG ? Czy wreszcie 288 czy znowu jest oszukany jak seria 980 ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pytaliśmy . Prowadzący konferencję unikał odpowiedzi ile ma stref.
Powiedział że trzeba rozkręcić telewizor i policzyć.
W danych technicznych nie ma tego parametru.

Uzgodniliśmy wstępnie z firmą LG że otrzymamy modele na testy, również ten najwyższy.

Flagowiec wygląda extra, ma cienką ramkę i wyposażony jest w subwoofer.
Telewizor zagrał , ale nie można było się zachwycać bo sala na której stał była ogromna. Ale zapuszczona muzyka z dysku zagrała lepiej niż dobrze.
 

peterka1000

Member
Bez reklam
To fajnie Kiki . Mam nadzieje że będzie to model 55 cali bo porównywanie modelu 47 cali do 55 w technologii LCD LED to ogromna różnica nawet w tym samym modelu . Wiadomo że schody w LCD-kach zaczynają się właśnie w dużych rozmiarach . Więc czekam na test flagowca , bo nie sądze że ta cała reszta jest warta czegokolwiek . Wiadomo że EDGE LED takie czy siakie nic nie zmieni w jakości obrazu . Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na testach będzie wszystko jak na dłoni. Ja jestem jednak dobrej myśli.
A full led mnie ogromnie ciekawi.
 

peterka1000

Member
Bez reklam
No to trzymam Cię za słowo :) . Z nowych telewizorków został na placu boju jak dla mnie tylko wybór między dwoma modelami czyli Panasonic 55VT50 lub ten LG 55LM960V . O ile oczywiście ma tyle stref co powinien mieć , bo na zagranicznym forum ktoś napisał że ten właśnie sztandarowy model LG Nano led to nic innego jak Lg 980 z tamtego roku w nowej obudowie i z procesorem dual core który to akurat w kwestii obrazu nie ma nic do gadania . Mam nadzieje że to nie prawdziwa opinia .
 

Morfeusz42

New member
Jeśli to miał by być panel z zeszłego roku, ale z telewizorów sprzedawanych na rynku koreańskim lub w USA to nie widzę w tym nic zdrożnego - przecież to panel z 288 strefami :)
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Kolego zgadza się ale niestety na tamtym forum o którym wspomniałem gość się odniósł wyraźnie do zeszłorocznego telewizora ale właśnie z 96 strefami . Czyli by wychodziło że w tym nowym właśnie tyle jest . Zapewne gdyby model zeszłoroczny u nas w Europie miał te 288 stref już stałby u mnie na stoliku . :)
 

Tosia

New member
Witam wszystkich na forum.
Czy modele serii LMxxx mają ekran matowy czy błyszczący, czy posiadają PIP i na jakich wejściach. Czy posiadają złącze (np. RS232) do zdalnego sterowania?
 

mexik

New member
widziałem w saturnie i 760 jak i 860 sa błyszczace na to wyglada ze tegoroczna seria bedzie cala błyszczaca. Wydawalo mi sie ze 860v grał ładniej niz 760s. Mnie interesuje 660s bo powinnien byc blyszczacy i miec pasywne 3d i jest w przystepnej cenie. Ale zobaczymy jak wystawia jak gra bo jak lw980 to podziekuje :)
 
Do góry