Taga Harmony 606 v.3 vs Special Edition

S

sfra

Guest
Tak jak w temacie, czy miał ktoś okazję porównać a miarę bezpośrednio oba zestawy? Czy różnica jest znacznie słyszalna i warta dopłaty?

 6.5 nowy przetwornik nisko-tonowy wykorzystujący sztywniejszą i lżejszą konstrukcję membrany, oraz bardziej elastyczne gumowe zawieszenie. Magnes urósł w porównaniu z poprzednią wersją z 80 mm do 90 mm, dodaliśmy również dodatkowy (80mm). Bas jest teraz ekstremalnie głęboki, zachowując jednocześnie swoje świetny timing.

Czy w związku z powyższym można liczyć iż bas będzie rzeczywiście zauważalnie lepszy?
 

osjan84

New member
czy jest ktoś kto może wypowiedzieć się czy jest duża, zauważalna różnica między TAGA TAV-606 v.3 i TAGA TAV-606 v.3 SE ?
 

marino166

New member
Ja słyszałem te głośniki, warto dopłacić do SE bo różnica jest naprawdę spora. Wystarczyć porównać ich opisy no i wagę
 

8gruzin8

New member
Ja słyszałem te głośniki, warto dopłacić do SE bo różnica jest naprawdę spora. Wystarczyć porównać ich opisy no i wagę

Mnie tez interesuję te kolumny w wersji SE i szukam informacji od użytkowników. Szukam tez sklepu gdzie można ich posłuchać w Poznaniu. Mam zamiar słuchać na nich też muzyki w stereo (rock, blues, soul).
Czy ktoś ma je od dłuższego czasu i może coś napisać? Jakie + jakie - ?
 

osjan84

New member
ja zakupiłem tydzień temu i jestem mega zadowolony. tylko w jednym z głośników mam krzywy gwint i nie mogę do końca szpilki wkręcić i głośnik bardzo delikatnie się kołysze przy poruszeniu go ręką. pytanie do znawców czy jest sens to reklamować? czy może mieć to w przyszłości wpływ na jakieś fizyczne uszkodzenia głośników?
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
kolumna powinna stać stabilnie, to ma wpływ na jakość dźwięku. Zobacz czy sam nie dasz rady tego zrobić jak nie to reklamuj. Kolumna powinna stać stabilnie bez żadnego kołysania się :)
 
Do góry