szukam osoby do rodzinki Netflix

pyrus

New member
mam wolne miejsca na prywatnym koncie Netflix regularnie przedłużanym:
Konto współdzielone:
*Każdy dostaje login i hasło oraz przydzielony profil do użytku własnego który można zabezpieczyć pinem
*Najwyższy pakiet 4K Ultra HD
20zl zapraszam
 

pyrus

New member
A jest jakaś gwarancja ? ;)
nie oszukujmy sie nikt ci gwarancji nie da to jest po prostu albo sie uda albo nie oczywiscie chcialbym zeby oszustow nie bylo w tej dzidzinie ale niestety ludzie za 10zl sa wstanie siedziec caly dzien by zarobic grosze i oszukac drugiego ;/ ja moge zapewniac cie ze nie jestem oszustem ale kto mi uwierzy na slowo ?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
nie oszukujmy sie nikt ci gwarancji nie da to jest po prostu albo sie uda albo nie oczywiscie chcialbym zeby oszustow nie bylo w tej dzidzinie ale niestety ludzie za 10zl sa wstanie siedziec caly dzien by zarobic grosze i oszukac drugiego ;/ ja moge zapewniac cie ze nie jestem oszustem ale kto mi uwierzy na slowo ?
Są stronki,gdzie oddają kasę za niewykorzystane dni,no i jesteś tu dosyć nowy... ;)
 

pyrus

New member
Są stronki,gdzie oddają kasę za niewykorzystane dni,no i jesteś tu dosyć nowy... ;) ogloszam sie gdzie moge a ktogdzie pojdzie to juz nie wnikam ^^
Są stronki,gdzie oddają kasę za niewykorzystane dni,no i jesteś tu dosyć nowy... ;)
Są stronki,gdzie oddają kasę za niewykorzystane dni,no i jesteś tu dosyć nowy... ;)
Są stronki,gdzie oddają kasę za niewykorzystane dni,no i jesteś tu dosyć nowy... ;)
 
Do góry