Szukam filmów 4K

robertuss

Active member
Bez reklam
Nie ma co się bać ja jestem z tych co jak mam interes to o wszystko się pytam, wolę się spytać niż potem żyć w niewiedzy albo coś ..... :)
Za dwa - trzy lata wszyscy którzy będą kupować tv będą mieć tv 4k bo tylko takie będą i w cenach obecnych tv :)
Ale wtedy już będzie za progiem 8 k :) i znowu pogoń za króliczkiem :) Tylko mam nadzieję zresztą nie tylko ja, że może filmy na bluray 2k będą tańsze...

Króliczek w końcu zostanie odstrzelony przez myśliwego.Największe doświadczenie w ULTRA mają Japończycy , hm o dziwo Korea jest w tyle.Japończycy twierdzą ze powyżej 8K nie zauważymy różnicy , myślę i mam nadzieję że na tym polu powiedzą dość .Co dalej??Ciekawe co będzie robić większe wrażenie.TV 4K 55 cali czy 130 cali 180p projektor;)

Ale był by cios dla Koreańczyków jakby Japończycy dali radę opracować OLED+8K w takim TV.Ale by kwiczeli.Niebawem to wszyscy dostaną baty ale od Chińczyków , tylko czy będziemy chcieli takie TV krzak kupować??
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Myślę że dla większości osób 4K na TV 55 cali nie będzie jakąś szczególną rewelacją w porównaniu do Full HD na 55 calach więc projektor 130 cali FHD zrobi większe wrażenie...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida 100000000000000% racji masz :) nawet jak ktoś postawi 65 czy 75 cali tv 4k to 130 cali ekran i dobry projektor jak ma np. Bipo i nie ma co porównywać pod względem radości oglądania... to się nie da porównać jak dla mnie w żaden sposób... oczywiście to moje zdanie.. Zresztą jak ktoś nie oglądał filmów w rzeczywistości na 130 calach to wystarczy obejrzeć zdjęcia Kolegi Bipo i wszystko jasne.. :) choć to nie oddaje wrażenia wielkości ekranu, a "jedynie" jakość obrazu
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tylko osobiście bym się wkurzał za rok,czy dwa,że to tylko projektor Full HD,bo 4K na takiej przekątnej robi największą różnicę...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale wiesz projektory 4k to jeszcze nie na kieszeń nawet dobrze zarabiających ludzi... bo przecież człowiek nie samym filmem żyje :) a osobiście i z dobrym projektorem FHD miałbym dobrą jazdę na 130 calach :)
 
Do góry