szalejące ceny ekranów!

Maaaaaarek

New member
Panowie... co sie porobiło... Kiedy parem iesięcy temu kupowałem benqa w500 rozgladalem sie tez za ekranami, ale w koncu nie bylo sie kiedy tym zajac i sobie odpuscilem bo i tak przezywalem pierwszy projektor i jego powalajaca jakosc na scianie. A teraz postanowilem sie zajac ekranem i zaczalem przegladac te same ogloszenia. Ku mojemu zdzowieniu ceny poszly prawie o 80% w gore :O

I tak np ekran polramowy Wersal 300 MW byl za około 700PLN a teraz 1300PLN... jakis obłed. Myslicie ze to zmiana polityki producenta czy moze bezposredni zwiazek ze zmiana kursu walut?

Ceny sprawdzalem tutaj:
http://www.ekrany-projekcyjne.pl/in...kcja-przednia-matt-white-wysoka-rozdzielczosc

Moze macie inne sklepy gdzie dalej moglbym kupic taki ekran w przystepnej cenie?

Z gory dziekuje za pomoc.
 

Fanek

New member
Bez reklam
ułaaa rzeczywiście, sprawdzałem teraz swój ekran, kraftman ramowy poszedł z 800zł na 1400zł o_O to zapewne za sprawą kursu dolara.
 

darok

New member
Ma optoma kosztuje teraz prawie 300 euro w veracomp ale to chyba jakaś pomyłka bo ten ekran w życiu tyle nie wart ja kupiłem go 328zł ;)
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Nie będzie. Bo elektronika delikatnie tanieje. Niestety dolar szybko drożeje (ale można się spodziewać, że w ciągu roku będzie taniał)...
 

Maaaaaarek

New member
czyli pozostaje poczekac az wszytsko sie chociaz troszke unormuje... bo rzeczywisnie, nie widzi mi sie placic 2 razy wiecej za ekran :/
ale jak sie patrzy na waluty to nie wyglada jakby sie mialo szybko ustabilizowac ;-) szkoda ze pensje nie ida w gore w takim tempie, to bym sie nie przejmowal... :(
 
Do góry