Subwoofer Klipsh

Liter1979

Member
Bez reklam
Proszę o poradę odnośnie zakupu subwoofera, przeznaczenie głównie do kina domowego. Zależy mi aby miał bass reflex umiejscowiony z przodu. Skłaniam się głównie do konstrukcji od Klipsh, ale nie jest to warunek konieczny. Podłączony do Onkyo Tx Rz 800, kolumny podstawkowe od Quadrala (jeszcze , ponieważ z czasem mam zamiar przejść całkowicie na Klipsch) , wielkość salonu raczej mała (pokój łącznie ma wymiary 6 na 12 metrów także jest to w sumie prostokąt , podzielony na pół , gdzie w jednej części znajduje się tv itd, w drugiej stół itp. - jeśli te informacje mają jakiekolwiek znaczenie). Budżet maksymalnie do 3000 zł, myślę że w tej cenie znajdę coś sensownego. Zależy mi na naprawdę mocnym basie który można poczuć 😉
 

Liter1979

Member
Bez reklam
Wkradł się błąd w wymiarach pokoju - salon ma 6 x 3 a nie 12 x 6 jak wcześniej napisałem. Wstępnie biorę pod uwagę subwoofer Klipsch Spl 120. Czy ktoś z forumowiczów może coś doradzić , pomóc ? Bo odnoszę wrażenie że ostatnio to forum zamieniło się w doradztwo tylko i wyłącznie na temat zakupu tv....
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Liter jak chcesz Klipscha i masz miejsce na jedną sztukę to kup RP-1200SW - podzwoń popytaj o cenę myślę że dasz radę znaleźć w lepszej cenie niz na ceneo :)
ale jak masz miejsce na dwa- to kup teraz RP-1000SW a drugiego za jakiś czas- a dwa suby znacznie lepiej się sprawują w kinie domowym, dobrze ustawisz i zobaczysz różnicę
A jakbyś miał wiecej kasy to SVS PB2000pro
 
Do góry