Subwoofer Dali Basis 100 - czy warto?

maxi3king

New member
Witam,

Licytuję suba Dali Basis 100, jaka kwota byłaby znośna? Za wiele o nim nie ma w sieci.

Poszukuje używanego suba główniedo kina i gier do zestawu Klipsch. Chciałem Klipscha SW 450 lub Jamo 650, ale ceny trochę wyższe. Pokój 20-25 m2. Wiem że ten sub Dali jest trochę mały, ale z kolei chyba był dość drogi jako nowy i jest nienajgorszy do muzyki podobno (w filmach słabiej).

Dzięki za pomoc.
 

mors111

Active member
Bez reklam
Witam,

Licytuję suba Dali Basis 100, jaka kwota byłaby znośna? Za wiele o nim nie ma w sieci.

Poszukuje używanego suba główniedo kina i gier do zestawu Klipsch. Chciałem Klipscha SW 450 lub Jamo 650, ale ceny trochę wyższe. Pokój 20-25 m2. Wiem że ten sub Dali jest trochę mały, ale z kolei chyba był dość drogi jako nowy i jest nienajgorszy do muzyki podobno (w filmach słabiej).

Dzięki za pomoc.

wcale ie jest mały
Dali robi dobre suby , sam mam jednego z podpisu
Basis jest w otwartej konstrukcji , do stereo bardzo się przyda mimo wszystko , w kinie tez będzie bardziej niż OK jak na 20-25m2 mimo "słabego" wzmacniacza 100W , u mnie jest jeszcze słabszy bo 60W , a sporo trzęsie basem w większym pokoju , też mam konstrukcję z BR

Basis da ciśnienie 109db ( mój Dali AW-8 czyli 20cm głośnik daje 108db - te nieźle )

za ile go licytujesz ?
 

maxi3king

New member
Niestety nie mam umięjętności licytacyjnych... POszedł za 510 zł, ja dawałem 500, ale dałbym więcej, wiadomo, tyle że przebitka w ostatniej sekundzie. Chyba mają ludzie jakieś programy czy sposoby licytacji...
 

mors111

Active member
Bez reklam
o którym Boston piszesz za 800zł ?
Dali wcale złych subów nie robi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry