sub JAMO

lukiii7

New member
Witam.Panowie co sądzicie o subach firmy Jamo? mam na myśli konkretnie dwa modele 650 i 660.Jaka jest między nimi różnica?? (oprócz cenowe=300-400zł) i czy warto wydawać na nie kase?! Konkretnie chodzi mi o sub do muzyki a te dwa modele mają konstrukcję zamkniętą,ale który ewentualnie wybrać? a może coś innego w podobnej cenie??
 

adamllca

New member
Bez reklam
przeciez kolega napisal sub do muzyki , sluchalem jamo 650 i mi sie podobal jego charakter brzmienia ,sub bardzo mocny, gdyby nie jego wymiary -za duzy byl - i kolorystyka -szukalem czegos bialego - to bym go wzial ,a tak padlo na rel t5 ale napewno nie zaluje :)
 

lukiii7

New member
Czyli 650 powinna mi pasować bo salon około 25mkw,mam nadzieje że jakoś się wkomponuje :) Też mi polecano suby rela ale cena przekracza mój budżet,prawie 2 tyś....ale co z tym 660 ?? czy miał ktoś z nim do czynienia??
 

grbprc

New member
sub 660 to po prostu nowszy model 650tki i wydaje mi sie ze roznica jest tylko w cenie . ja osobiscie poluje na jbl es 250 pw
 

lukiii7

New member
Tylko widzisz kolego ,wypuszczanie dwóch takich samych produktów w tak różnych cenach jest bezsensu więc różnica jakaś musi być :D (tak logicznie) a co do jbl to mi tez on się podobał ale ja potrzebuje suba do muzyki a to pudło to konstrukcja otwarta i opinie negatywne jeśłi chodzi o muzykę,do kina podobno super.
 

adamllca

New member
Bez reklam
szkopul jest taki ze czesto producent nie kieruje sie logika tylko zyskiem jaki moze osiagnac ze sprzedazy danego modelu wiec czasem robia tylko zabiegi kosmetyczne i dokladaj cyferke , literke itp . do oznaczenia a gra tak samo jak poprzednik wiec nie sugeruj sie tym ze 660 jest nowszy nie znaczy ze lepszy lub nie wiadomo co w nim zmieniono , poza tym roznica cenowa nie jest tak duza alby w srodku mial rewolucje zrobiona , ale najlepiej odsluchac dwoch modeli :)
 

lukiii7

New member
no tak,odsłuch i wszycho jasne,a z tym że nie mam takiej możliwości.A co do rewolucji to zgadzam się jak najbardziej,ale przy cenie około 1300 zł to 300-400 to już jest spora różnica.Chyba jednak zdecyduję się na 650.Dziękuję za zainteresowanie tematem:D Pozdrawiam!!!
 

lukiii7

New member
już go mam :D

Witam ponownie !
Po dłuższym namyśle zamówiłem suba JAMO 650 :D i jestem z niego naprawdę zadowolony !!!
Basik cieplutki,szybki,czysty,nie natarczywy,idealnie pasuje do muzyki której słucham a słucham bardzo zróżnicowanej muzyki.Wuf ma bardzo duży zapas mocy,jak na moje potrzeby.Pomimo "trudnego" akustycznie pomieszczenia (skosy,dość pusty salon otwarty na kuchnie i przedpokój) bas jest naprawdę wystarczający. Wszystkim którzy pomogli w wyborze bardzo dziękuję ! ! ! ! i polecam tego klocka bo w tej cenie jest naprawdę fajnie :D
 

3echo

Member
Bez reklam
Właśnie szukam suba który uzupełniłby dolne pasmo przy MA BX2.Zainteresowałem sie Jamo 660.Czy bas jest szybki,niedudniacy.Czy sprawdzi się do muzyki,a takze w kinie zaskoczy?Jeśli ktoś posiada to prosze o podzielenie sie wrażeniami.
 

Blu HiDt

Banned
Właśnie szukam suba który uzupełniłby dolne pasmo przy MA BX2.Zainteresowałem sie Jamo 660.Czy bas jest szybki,niedudniacy.Czy sprawdzi się do muzyki,a takze w kinie zaskoczy?Jeśli ktoś posiada to prosze o podzielenie sie wrażeniami.

Jak do muzyki do szukaj suba w konstrukcji zamkniętej, jest szybki nie dudni, a w kinie też sobie poradzi. Te 660 jest zamknięty tak ma napisane w specyfikacji. Chyba że coś koledzy poradzą jeszcze Rel może.
 

3echo

Member
Bez reklam
Dlatego,że ten Jamo jest w obudowie zamkniętej więc się nim zainteresowałem.Opinie na temat tego suba mile widziane.
 
Ostatnia edycja:
Do góry