sub jamo 260 wyłącza sie sam

adrianszef

New member
jak władze ampli to sub się nie uruchamia, dopiero sie załączy jak wyjmuje i wkladam kabel to sub się załączy ale po jakimś czasie znowu sie sam wylacza, co zrobić ale sub się sam włączał podczas startu ampli i sie nie wylaczal??
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Witam,
sub masz ustawiony na auto czy on?? Jeżeli auto to włącza się tylko gdy dostanie sygnał z ampli. Sprawdź wówczas ustawienia w ampli czy sub jest włączony i jaka częstotliwość odcięcia, może zbyt nisko...
 

adrianszef

New member
może być tylko na auto albo off, jest na auto a odcięcie na ampli ustawione na 80 a w subie na połowę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

adrianszef

New member
Jakies sugestie co ustawic w ampli aby sub wlaczal sie automatycznie po urucomieniu ampliunera ???

I aby nie wylaczal sie w polowie filmu czy podczas sluchania muzyki
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Jeżeli masz tylko wybór na auto lub off to obawiam się, że niestety tak będzie. Miałem to samo ale mój sub ma jeszcze "on" i po tym ustawieniu jest włączony cały czas i to rozwiązało problem. W przypadku ustawienia na auto sub jeżeli nie ma sygnału to po jakimś czasie wyłącza się co powoduje, że jeżeli dostanie sygnał to znów się włącza ale czasami jak jest jakieś jedno uderzenie to jest za późno. Wyjściem może byłoby odciąć go w ampli dość wysoko, znacznie pow. 100 Taka moja opinia, może ktoś więcej pomoże. Pobaw się ustawieniami, eksperymentuj
 

adrianszef

New member
teraz stawiałem odcięcie w ampli na 160 ale o tak sub sie nie załącza w ogóle jak wlacze ampli , chodzi głównie o oglądanie tv z nboxa, sub. załączyc moge dopiero przez wyjecie i wlozenie kabla jack
 
Do góry