Ssx

mg30906

New member
Ja mam mieszane uczucia , trochę zbyt przesadzone te loty , poza tym ok , muzyka jak dla mnie super , kawałek z Art of Fly (jak ktoś nie oglądał polecam)

Pozdrawiam
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Co z tego, że zawodnik sam może zjechać z górki, skoro by cokolwiek odblokować, lub wykręcić przyzwoity czas/ilość punktów trzeba wziąć pada do łapki i często mocno się napocić? Żaden samograj. Ci z PS3 Site muszą przedefiniować pojęcia.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Dokładnie , wiadomo , że zawodnik zjedzie z górki bo przecież jedzie z górki , a nie pod górke.I zeby zdobyć medale tak jak mowi Carbon trzeba dobrze popracować.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Fakt , wybaczcie :mrgreen:! Zupełnie zapomniałem że to gra z serii Science fiction ;) Jednak liczyłem na coś więcej ...
 

premek111

Active member
Bez reklam
No gra ma swój klimat , twórcy nie silili się na odwzorowanie rzeczywistosci ;-) Moze byc to uznawane za wade, ale w tej chwili to najlepszy snowboard na konsole :)

PS : w grze niestety występują błędy z poprzednich części , czasem jest to irytujące , np : utnknięcie między drzewami albo w jakiejś szczelinie :-( . Zastosowano funkcje cofania czasu , ale i tak mozna sie trochę wkurzyć.Pomimo błędów jazda jest naprawde świetna i sprawia sporo radości.
 
Ostatnia edycja:
Do góry