Sprzęt Audio [1000zł] małe imprezy / kino domowe

Tailer

New member
Witam,

Chcę kupić sprzęcik audio do pokoju ok. 30m2. Sprzęt ma służyć głównie do średnio-głośnego słuchania muzyki w domu, na małych imprezach, a także jako kino domowe. Maksymalnie chciałbym przeznaczyć 1000zł.
Mam na oku 2 kolumny od znajomego - Polaris 300, myślę że mógłbym ja kupić za ok 700 zł. Mogę je kupić osobno lub w zestawie ze wzmacniaczem technicsa SU-V570 i cd sl pg 480 za około 1000zł. Dodam, że jako główne źródło dźwięku będę używać Pc/Tv/Dvd.

Pytanie więc czy lepiej brać komplet czy same kolumienki i dokupić może jakiś amplituner/wzmacniacz 5.1 pod kino domowe za ok 300zł?


Proszę Was o poradę, gdyż jestem kompletnym laikiem w tej dziedzinie.
 

Tailer

New member
Jeśli kupiłbym ampli 5,to w późniejszym czasie dokupiłbym resztę kolumn...
Pytanie tylko co lepiej zrobić.

A tak na marginesie czy te polarisy są warte swojej ceny - 700 zł, a z w/w wzmacniaczem 1000?
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Zależy jak grają, w jakim są stanie.... każdy sprzęt jest tyle wart ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić... ja bym nie kupił. To jak masz później coś dokupywać, tracić więcej kasy i robić sobie zbieranine to poczekaj, dozbieraj kasy lub kup od razu jakiś zestaw głośników do kina do tysiaka i do tego jakąś używkę ampli+jakiś odtwarzacz i może się uda zamknąć do 1600 jak się poszuka
 
Do góry