SPRZEDAM TV 55 cali 3D LG 55650S NOWY TANIO

edek103

Member
Witam!
Mam do sprzedania nowy, oryginalnie zapakowany kupiony 23 grudnia telewizor 3D Cinema 55LW650s. W komplecie 7 sztuk okularów.
Po prostu stałem się posiadaczem dwóch sztuk. Jedna wisi w salonie a druga mieli wziąć teściowie ale się rozmyślili. Oczywiście faktura i gwarancja. Chętnie odbiór osobisty we Wrocławiu. Zainteresowanych zapraszam na priv. Kupiłem taniej i za taka cena chce sprzedać czyli 5900 zł. TO jest około 1500 zł taniej niż w sklepie. TO najnowszy model LG trudny do kupienia w marketach.

naprawde warto....:):):)

Edek
 
Ostatnia edycja:

edek103

Member
Witam! Hm....widać ze nie ma chetnych w tej cenie. Chcialbym jak najszybciej odzyskac wydane pieniadze. W takim razie moge go sprzedać za 5200 zł. To juz 2 tyś mniej niz w sklepach. Telewizor nowy, oryginalnie zapakowany, niewyjmowany z pudełka. Drugi taki sam, działający do obejrzenia u mnie w domu. Gwarancja. Zapraszam na priv.
 

Pioneer1980

New member
Witam! Hm....widać ze nie ma chetnych w tej cenie. Chcialbym jak najszybciej odzyskac wydane pieniadze. W takim razie moge go sprzedać za 5200 zł. To juz 2 tyś mniej niz w sklepach. Telewizor nowy, oryginalnie zapakowany, niewyjmowany z pudełka. Drugi taki sam, działający do obejrzenia u mnie w domu. Gwarancja. Zapraszam na priv.

Skąd wiesz że nie ma chętnych skoro nie raczysz od 3 tygodni odpowiadać na wpisy na forum ani informacje przesłane do Ciebie na pw.Po co zapraszać na priv i lekcewazyć potencjalnych kupców nie racząc nawet im odpowiedzieć.Nie wiedziałem że można być tak obłudnym.Jaki cel i sens jest tego ogłoszenia?Wysłałem do Ciebie już dawno dwie informacje i żadnej reakcji.Umiesz logicznie to wytłumaczyć.?
Czy to ogłoszenie to przedwczesny żart primaaprilisowy?
Czy ten tv naprawdę istnieje w realu u Ciebie i jest do sprzedania?
Czy jesteś świadomy co piszesz?
Może chcesz kupić nie sprzedać?
Bardzo lekceważysz innych ludzi.Niestety.
 
Ostatnia edycja:

edek103

Member
Witam! Hm....widać ze nie ma chetnych w tej cenie. Chcialbym jak najszybciej odzyskac wydane pieniadze. W takim razie moge go sprzedać za 5200 zł. To juz 2 tyś mniej niz w sklepach. Telewizor nowy, oryginalnie zapakowany, niewyjmowany z pudełka. Drugi taki sam, działający do obejrzenia u mnie w domu. Gwarancja. Zapraszam na priv.



Znalazł sie chetny. Ogloszenie nieaktulanie. Pozdrawiam i naprawde gratuluje zakupu. To naprawde bardzo dobry model.
 

Pioneer1980

New member
Znalazł sie chetny. Ogloszenie nieaktulanie. Pozdrawiam i naprawde gratuluje zakupu. To naprawde bardzo dobry model.
Chętni to byli już dawno Panie Edku.Nie zauważył Pan?
Trzeba było od razu napisać że sprzedaż tego modelu jest zarezerwowana dla wyselekcjonowanych klientów i wybranych przez sprzedawcę.Bo ci co płacili znacznie więcej przed dwoma tygodniami zostali wykluczeni.Nie wiadomo z jakiego powodu... ale cóż lepiej ugrać 5200 niż 5900.Gratuluję.
Pierwszy raz w życiu spotkałem sprzedawcę w sieci który nigdy nie odezwał się nawet jednym slowem do potencjalnego klienta przy okazji ignorując jego liczne wpisy.Nowa jakość i wychowanie.
A model nie jest żaden super bo być nie może to ... edge led.
Super to może być plazma.
 
Ostatnia edycja:
Do góry