Sprzedam Amplituner KD i DVD Denon

mrosi

Member
Jak w temacie. Mam do zaoferowania amplituner kina domowego i odtwarzacz DVD, obydwa urządzenia firmy Denon:

- amplituner AVR-1907 kolor srebrny - stan idealny, sprawny, może mieć niewielkie ryski wynikające z normalnego użytkowania - w zestawie amplituner, pilot, instrukcja PL, mikrofon do autokalibracji, anteny AM i FM (cały zestaw jak z pudełka);

- odtwarzacz DVD-1930 kolor srebrny - stan idealny, sprawny, niewielkie ślady użytkowania - w zestawie odtwarzacz (obsługa plików mp3, DivX, odtwarzanie SACD), pilot, instrukcja PL.

Jestem pierwszym właścicielem obydwu urządzeń (zakupione z dystrybucji Horn). Bardzo dbam o sprzęt (moja żona mówi nawet, że mam hopla ;P ), więc z czystym sumieniem mogę go polecić. Obydwa piloty są praktycznie nieużywane (na co dzień mam Logitech Harmony One). Powodem sprzedaży jest zakup sprzętu stereo (również Denon ;P )

Ceny jakie mnie interesują to 200zł za odtwarzacz DVD i 600zł za amplituner plus koszty przesyłki kurierskiej - 20zł, choć nie przeczę że wolałbym odbiór osobisty w Bydgoszczy (nie posiadam oryginalnych opakowań).

Jeśli będzie taka potrzeba, mogę wystawić sprzęt na Alledrogo.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na PW, tam mogę podać dane kontaktowe do mnie i uzgodnić szczegóły.
 
Ostatnia edycja:
Do góry