Soundbar z Dolby Atmos do 2000

Drakul_85

Member
Cześć,

Jak w temacie. Czy w ogóle znajdę rozsądny sprzęt w tej cenie? Do tej pory używam Yamaha Yas107 + soobwofer Jamo, ale tam nie ma atmosa.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
nawet? I co, ze nie ma DA! Atmos z soundbara chcesz miec prawdziwy? Rozumiem, ze jak kupujesz telefon, to tez musi obslugiwac ten format? :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pytałeś o DA. LG Soundbar GX - ma.
I masz go w specjalnej ofercie.

Pojawi się też na dniach TCL TS8132 -
Dolby Atmos i wirtualny upmix 5.1.2
Soundbar ma łącznie pięć przetworników, z których trzy są przeznaczone dla lewego, prawego i środkowego kanału dźwiękowego, podczas gdy dwa przetworniki odbiciowe odtwarzają kanały górne. TS8132 może przetwarzać sygnały audio Dolby Atmos, a nawet ma funkcję wirtualnego upmixu 5.1.2 dla treści stereo. Dwa połączenia HDMI 2.0 (wejście / wyjście) powinny umożliwiać przelotowe przesyłanie treści 4K @ 60p z HDR10, HLG i Dolby Vision . Sygnał audio powinien być również przesyłany z powrotem przez połączenie HDMI przy użyciu eARC (ulepszony kanał zwrotny audio) . Jest też Bluetooth 4.2 i Apple AirPlayna pokładzie. Pliki muzyczne można również odtwarzać bezpośrednio na TS8132 przez USB. Obsługiwane kodeki obejmują FLAC i MP3.


ts8132-soundbar-tcl-subwoofer-696x501.jpg.webp
 

Drakul_85

Member
25m2.

Panowie, już kupiłem. Może komuś się przyda ta wiedza.

Samsung HW Q70T (nie chciałem wyższego subwoofera, bo musiał trafić pod stolik).

Po tygodniu dokupiłem do niego głośniki tylne łączące się po WIFI, SWA 9000s.

Czyli mam normalne 5.1 bez płaczących się kabli + dolby atmos.

Teraz mam to co chciałem za około 2300.
 
Do góry