Soundbar Yamaha 2700 pytanie...

KPax19

New member
Dzień dobry.
Mam pytanie odnośnie Yamaha 2700, ponieważ pewna rzecz mnie niepokoi, a w internecie nie mogę znaleźć podobnego przypadku/wątku.
Mój subwoofer delikatnie buczy po włączeniu, nie jest to dżwięk głośnika, wyciszenie do (0),wciśnięcie (mute) niczego nie poprawia.Dla mnie jest to bardziej , dźwięk zasilacza, bądź czegoś co jest w obudowie. Dźwięk jest irytujący i przebija się przy cichym odsłuchu i przeszkadza, szczególnie w nocy. Próbowałem już wszystkich konfiguracji połączenia subwoofera z soundbarem(wifi/kable) i nie stwierdziłem poprawy. Podłączenie suba w innym miejscu, aby wykluczyć zakłócena, również niczego nie zmienia. Odłaczenie kabla ARC od listwy-brak poprawy. W skrócie, sub buczy po włączeniu zasilania....
Trochę jestem zaskoczony,że w sprzęcie za nie małe pieniądze taki efekt, zwłaszcza, że Yamaha zbiera raczej dobre opinie.
Sprzęt kupiony miesiąc temu, nie mam porównania, bo dzisiaj trudno znaleźć sklep w którym sprzęt stoi fizycznie, zakupy raczej pod zamówienie.
Bardzo proszę o pomoc posiadaczy tego modelu. Czy w Waszym sprzęcie po włączeniu subwoofera, słyszycie delikatne buczenie z wnętrza obudowy?
Z góry dziękuję za pomoc.
Z racji tego,że jest to mój 1 post, przepraszam za wszelkie błędy, które pewnie popełniłem :)
 
Do góry