Soundbar TCL C935U - czy warto go kupić?

stoper86

New member
Witam serdecznie.
Może ktoś z szanownego grona posiada soundbar TCL C935U?
Zastanawiam się nad jego zakupem i chciałbym poznać opinie użytkowników.
Będzie on współpracował z telewizorem LG seria C2.

Aktualnie posiadam soundbar Bose Smart 300 + Bose Bass Module 500 i chciałbym go wymienić na coś z obsługą Dolby Atmos.
Chciałem na początku kupić coś od LG, ale nie wiem, czy to dobry wybór, jeśli chodzi o listwy.
Pozdrawiam
 

Katar10

Member
Ten Bose 600 zbiera dobry opinie , masz już Bas 500 wystarczy wymienić belkę na nową ewentualnie z czasem dokupić sourrandy.
 

stoper86

New member
Ten Bose 600 zbiera dobry opinie , masz już Bas 500 wystarczy wymienić belkę na nową ewentualnie z czasem dokupić sourrandy.
Widzę ta 600 jest identyczna jak ta belka która posiadam tylko ma dodatkowo górne głośniki.
To może lepiej celować w Bose 900?🤔
Myślałem ten mój zestaw dać rodzicom, a sobie kupić coś z innej stajni.

Ile masz max kasy ?
Jak duży jest pokój ?
Co do finansów to okolice TCLa były by wzorowe ale myślę, że do około 4 tys mógłbym wydać.
Jeśli chodzi o pokój to nie jest on za duży bo to blok i pewnie ma około 15m2 i obok niego jest otwarta kuchnia.
Ale jakoś z biegiem czasu na pewno zestaw wyląduje w większej przestrzeni 😅
Zmieniłem ostatnio TV na OLEDa i teraz zacząłem myśleć o poprawie dzwięki tylko nie chciałbym jak to się mówi "zamienił stryjek siekierkę na kijek".
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No i bardzo mądre i słuszne podejście.
Jakiego masz oleda ?
Sprawdziłbym JBLa 9,1
 

stoper86

New member
No i bardzo mądre i słuszne podejście.
Jakiego masz oleda ?
Sprawdziłbym JBLa 9,1
Co do telewizora to na początku roku kupilem LG OLED55C21LA, chociaż teraz zastanawiał bym się nad Samsungiem S95B bo w dobrych pieniądzach można kupić. Ale czy to byłby lepszy wybór to nie wiem....


Co do JBLa to jakoś nie mam przekonania do tej firmy bo za każdym razem kiedy słucham ich produktów to wydają dźwięki według mnie z za dużą ilością basu. Wiem, że to kwestia indywidualna ale mi to nie pasuje.

Jeśli chodzi soundbar to skłaniałbym się ku zestawowi belka + subwoofer bo ciężko Mi będzie zawiesić dodatkowe głośniki.
Wracając do TCLa to co w ogóle o nim sądzicie bo recenzje jak czytałem ma całkiem przychylne 🤔
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale wiesz , że właścicielem Harmana i JBLa jest Samsung.
I w swoich modelach ( mimo innej nazwy) ma te same wyposażenie.
 

stoper86

New member
Ale wiesz , że właścicielem Harmana i JBLa jest Samsung.
I w swoich modelach ( mimo innej nazwy) ma te same wyposażenie.
Akurat tego nie wiedziałem, ale jednak JBLa nadal nie chcę:oops:
Może ciekawą opcją byłby Polk Audio MagniFi Max AX SR, ewentualnie to jeszcze możecie polecić??
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wkrótce pojawią się nowe soundbary Philipsa.
Zapowiadają się dobrze w klasie cenowej.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Musle ze tak, bo skoro 8905 gra naprawdę bardzo dobrze to przypuszczam że b95 będzie jeszcze lepiej
 

Jarek1970

New member
Witam serdecznie.
Może ktoś z szanownego grona posiada soundbar TCL C935U?
Zastanawiam się nad jego zakupem i chciałbym poznać opinie użytkowników.
Będzie on współpracował z telewizorem LG seria C2.

Aktualnie posiadam soundbar Bose Smart 300 + Bose Bass Module 500 i chciałbym go wymienić na coś z obsługą Dolby Atmos.
Chciałem na początku kupić coś od LG, ale nie wiem, czy to dobry wybór, jeśli chodzi o listwy.
Pozdrawiam
Jestem posiadaczem tego soundbara. Mam jeden duży problem . Przy oglądaniu zwykłej tv lub codziennym cichym oglądaniu filmów subwoofer emituje niepotrzebne przerywane charczące dźwięki. Oddałem go do serwisu zwrócono mi go z odpowiedzią ze wszystko działa sprawnie. Przy większej glosnosci soundbar pracuje rewelacyjnie jednak opisany przeze .nie problem jest wg mnie ogromnym minusem. Po cichu liczę że update oprogramowania może coś pomoże.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak wybór soundbara LG S90QY =- masz w super, super cenie.
I do oleda LG - najlepsze rozwiązanie.
 
Do góry