Soundbar samsung Q800A + SWA-9500S czy Q800B

pamieta

New member
Cześć,
Na wstępie chciałem tylko powiedzieć, że rozumiem jakie ograniczenia mają soundbary względem prawdziwego stereo jednak jestem zdecydowany na zakup.
Bardzo mocno zastanawiam się nad wyborem między sprzętami samsunga Q800A + satelitki SWA-9500S, a Q800B. Praktycznie jeden i drugi to 5.1.2. ale to Q800A z dodatkowymi głośnikami bardziej fizycznie przypomina stereo. Czy mógłby ktoś doradzić co byłoby trafniejszym wyborem?

Pozdrawiam
 

pamieta

New member
Ok. ale ile czasu masz do kina % a ile czasu do muzyki % ?
80% kino, a reszta to szeroko pojęta rozrywka youtubowo-spotify. Podoba mi się rozwiązanie z soundbarem, bo wspomniany zestaw daje mi pełnoprawne 5.1.2 z prawdziwymi satelitkami, a nie że goła belka i to wszystko za ~2500zł.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Od czasu dgy Samsung kupił Harmana , trochę się zmieniło we własnej produkcji. Tak, to dobry sprzęt.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Ja kupiłem tab 8905 i teraz zastanawiam się nad dokupieniem taw 6205 2szt. Pytanie czy warto i czy może ten samsung zagrałby lepiej niż philips?? Ktoś miał możliwość porównać? Philipsa mogę jeszcze zwrócić do 21 stycznia, więc jeżeli by było coś lepszego w podobnej kasie...
 
Do góry