Soundbar SAMSUNG HW-J7500 subwoofer "pierdzi".

fade1

Member
Cześć,
od tygodnia mam HW-J7500 kupiony w Saturnie.
Mam problem z subwooferem, mianowicie oprócz basu słychać dziwne buczenie - coś jak dźwięk z pieca .. Sprawdzałem na optyku oraz na bezprzewodowym połączeniu z tv, buczy na d.in, aux, tv ale jak wybiorę źródło hdmi to przestaje.
Na połączeniu z bluetooth też występuje. Dźwięk jest słabo słyszalny ale wkurza. Tak mam być czy gwarancja? Może ktoś zna podobny przypadek. Kupiony był w zeszły wtorek.
Pozdrawiam
Marek
 

fade1

Member
Wrócił i dalej doopa. Wymienili sooba. Nawet nie sprawdzili czy jest ok.
W takim razie listwa jest problemem. Sprawdziłem na optyku - buczy, na tv także, na iPhonie też i na YouTube. Sprawdziłem w innym pokoju to samo.
Nie mogę oddać ponieważ kupiłem w promocji z tv z rabatem 1400 zł. Zakręcę do samsunga, popytam co robić. Chciałbym nową listwę.
 

fade1

Member
a jak myślisz .. Jutro wracają ponownie, według "serwisu" w zg wszystko jest zgodnie z technologią, buczenia podobne do tego które nagrałem i załączyłem w plikach dźwiękowych nie zdiagnozowali. Diagnoza była na "ucho". Gdyby nie mój telefon dalej by tam gnił - nie wiadomo jak długo.
Qurde podepnę je u kumpla, jak buczą oddaję do saturna z powodu niezgodności.
Reasumując zakup do doopy. Pomijając bucznie, mam wrażenie, że moje solo 5C za 400,00 grają lepiej.
 

maciekplacek

New member
też sobie wybrałeś subwoofer, tak to jest jak kierujemy sie promocją a nie logiką. Tak czy inaczej oddaj tego suba bo cholera wie co jest przyczyną masz takie prawo bez podawania przyczyny do miesiąca.
 
Do góry