Soundbar LG sk 10

Maniek32

New member
Witam.

Panowie po długich poszukiwaniach zakupiłem telewizor Samsung 65nu8042, teraz przyszła kolej na poprawę dźwięku, wybór padł na soundbar nie jestem jakimś melomanem i raczej minimalistą więc ampli i kolumny nie wchodzą w grę, moją uwagę przykuł soundbar jak w temacie LG sk10 teraz można go kupić właśnie w takiej kwocie jaką chcę wydać, teraz przechodząc do setna sprawy czy ten soundbar bezproblemowo będzie współpracował z telewizorem czy może są problemy z współpracą między tymi dwoma sprzętami.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tego modelu nie mam i nie będzie - jest już SL10.
Będzie współpracował.
 

Maniek32

New member
No tak, SL10 na starcie jest dużo droższy od SK który już wychodzi ze sprzedaży ale jeszcze można go wyrwać w dobrej cenie i właśnie chcę wykorzystać okazję że wchodzi nowy model a stary jest wyprzedawany.
 

Maniek32

New member
A ile masz max kasy ?

No właśnie dokładnie tyle za ile można dostać sk czyli 2200,z tego co czytałem na zagranicznych forach bo niestety u nas mało można znaleźć na jego temat, nawet nieźle gra w kinie jak i w muzyce no i jest jakaś namiastka atmosa ale do tego będę musiał dozbierać na shield tv:-(, no chyba że można jakoś przykombinować i puścić materiał z komputera przez soundbar ale jeszcze o tym nie szukałem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Faktycznie a widziałeś Harmana ?

Na dniach z Dolby Atmos wchodzi prezentowany na targach w Warszawie Sharp w extra cenie .
 

Maniek32

New member
Panowie, ten Harman jest poza zasięgiem nie chcę wydawać tyle kasy i to bez suba, ten lg-ik chyba nie jest taki zły skoro uznana firma współpracowała przy tworzeniu. Kiki a możesz coś więcej o tym Sharpie bo w sieci na razie tylko można znaleźć zapowiedzi tego soundbara, byłeś może na miejscu i go odsłuchałeś, musiałbym poczekać na jakieś testy i opinie użytkowników nie lubię kupować nic sprawdzonego a na to znowu potrzeba czasu a mam lekkie ciśnienie na soundbara i chciałbym się już nim cieszyć.
 

szybal

Banned
Testowałem w domu Lg sky 10 y
gra średnio.
Jak chcesz dobra jakość z wystarczającym dobrym basem bez suba to polecam Bose 700 .
Apka jest po aktualizacji naprawili błędy w oprogramowaniu.
Sama belka Bose gra dużo lepiej niż ten LG z subem.
Nie mówiąc o wykonaniu,sterowaniu,pilocie i radiu internetowym, które w Bose jest za darmo.
 

Maniek32

New member
Dziękuje panowie za sugestie ale pozostałem przy pierwszym wyborze, mam nadzieję że będzie cieszył, zdaje sobie sprawę że są dużo lepsze soundbary produkowane przez firmy zajmujące się tylko muzyką a nie lodówkami;) ale jak pisałem nie jestem melomanem i szukałem coś raczej budżetowego.
 
Do góry