Soundbar głównie do muzyki, czasem do PS i TV

ZyZy

New member
Cześć wszystkim forumowiczom! :)

Patrzyłem przez lupkę, przeczytałem dość dużo innych postów, ale nie było żadnego z preferencjami zbliżonego do moich 🤷***♂️

Rozmyślam zakup soundbar'a, ponieważ brakuje mi czegoś lepiej grającego niż budzik JBL na BT lub głośniki w TV...

Budżet skromny, najlepiej jak najmniej. Granica rozsądku to 1200-1300. Maks 1500zł

Głównie będzie służyła do odtwarzania muzyki (od elektroniki, przez alternatywną i rock) przez BT lub z YT - Spotify z HDMI (podejrzewam, żę to będzie 60% wykorzystania). 20% to TV i Netflix, a kolejne 20% to gry z PS4Pro.

Pomieszczenie w którym stoi telewizor ma jakieś 16-18m2. A sam telewizor to Philips 50PUS6804.

Domyślam się, że Soundbar w tej cenie to nie będzie turbo jakość i łupnięcie, ale nie za bardzo aktualnie mam miejsca na coś większego 😔

Moje wybory na tą chwilę:

1. TCL Ray Danz - chyba najbardziej skłaniam się ku niemu. Atmos + wygląd

2. Samsung HW-T650

3. Samsung HW-Q60T - tylko ta cena:(

-- Z Samsungami zastanawiam się czy będą sprawować się ok, bo wiem, że część ich funkcjonalności ogranicza się do TV od Samsunga)

4. Yamaha YAS-209



Który z Was byłby najbardziej optymalnym wyborem? Może jakieś inne typy macie?
 

SDman

Banned
Najważniejsze przy wyborze belki jest czy ma equalizer (najlepiej 7 pkt) i osobną regulację niskich wysokich i oczywiście osobną regulację basu z pudła.
Starszy model Samsung K450 to ma i lekko modyfikowane pudło (podniesienie na piankach 2cm i dopasowany bas-reflex) gra rewelacyjnie.
Zakładam więc, że Q60T również da się ustawić pod własne preferencje.
 
S

Solista

Guest
Ja również poszukuję sprzętu jak kolega, budżet podobny 1500 - 2000.
JBL 5.0 będzie okey?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, do tych warunków będzie bardzo dobry.
Masz jeszcze BAR jbl 450 w specjalnej ofercie dla niebieskich.
 

robert99

New member
Witam!

Podłączę sie pod wątek :)
Poszukuję sundbara do filmów, muzyki i PS5.
Zastanawiam sie nad Dynaudio miusic 7 , Naim muso 2, Sonos Arc, Bose 700.
Żadnego nie słuchałem.
Co polecacie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To sięgasz słusznej drogi.
Wspaniałe model wybrałeś.
Jak duży masz pokój ?
Ma być więcej do kina czy do muzyki ?
Ile masz max kasy ?
 

robert99

New member
Pokój 17 m2, więcej do słuchania muzyki, chyba że w kinie domowym będzie taka rewelacja, że muzykę będzie warto odstawić na drugi plan :)
Kasa to 6-7 tys.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To faktycznie masz świetne modele, jeśli do słuchania muzyki to zacznij od soundbara Paradigm TV - to w tej klasie do tych potrzeb nr 1, świetny jest też Naim Muso. Masz specjalną ofertę dla niebieskich.
 
Do góry