Soundbar do 4000 tys

rsvh

New member
Witam.
Pokoj 22m2
50%kino 50% muzyka
Zastanawialem sie nad samsung hw q90r czy bedzie on znacznie lepszy od Bar 5.1 JBL? Czy to jest rzeczywiscie taki dobry soundbar ten q90r ?? Co ewentualnie polecicie? Z gory dzieki
 

rsvh

New member
Dziekuje. Ale mozesz cos Kiki powiedziec na temat tego zestawu hw g90r ? Czy to rzeczywiscie taki Top?
Poczatkowo zastanawialem sie nad Jbl bar 5.1 oraz sony ht zf9 ale ten sony mnie nie urzekl podczas odsluchu w sklepie natomiast JBL .... odstraszyli mnie fachowcy z MM twierdzac ze to tylko pudlo dudni basen ale dzwiekow zero.
 

rsvh

New member
Wlasnie mi sie przypomnialo ze proponowano mi rowniez zestaw kina domowego sony Bdv n9200 w cenie 3799zl. Nawet ladnie gral ale w necie wyczytalem ze sub jest pasywny i do niczego . Czy przeprowadzaliscie testy tego zestawu ?
 

rsvh

New member
Media expert. Nie znam sie na takim sprzecie wiec slucham ronych opinii. Zalezy mi aby oprocz kina posluchac rowniez muzyki . Slucjalem bar 5.1 i sony i wydaje mj sie ze zdecydowanie JBL jeat lepszy ale juz noe wiem. Caly czas chodzi mi rowniez.pk glowie ten samsung q90r bo stanial ostatnio moze jeszcze besa jakies promocje. Czy ktos z was mial koze stycznosc z tym soundbarem q90r samsunga?
 
Do góry